Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a gyereke...

Van valaki akinek a gyereke béranya által született?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol meg hogyan és mennyibe került? Nagyon gondolkozom hogy bérelek egy béranyát

2021. febr. 2. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez bűncselekmény!
2021. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb ukrajnában tudsz. Itthon nincs rá lehetőség.
2021. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon illegális, kivéve szűk családon belül, betegség miatt, de már kell saját gyerekének lenni a béranyának. Pénzért, idegennel törvényellenes.
2021. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy itt bűncselekmény és azt is tudom hogy ukrajnában lehet, sőt angliában is meg az usa ban is
2021. febr. 2. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
ez oké de a kérdéseidre a válasz attól függ melyik országban akarod elintézni. amúgy szerintem baromság hogy van ahol illegális
2021. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy itt miért illegális...
2021. febr. 2. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Például mert egy átlagos nyílt örökbefogadás is nagyon könnyen elszalad lehúzásba? Szerinted az a maroknyi becsületes honpolgár, aki a nagy ínségben kénytelen hónapokra búcsút venni a feleségétől, mert szegény asszony csak ott talált munkát, és fél év telefongyártás után hazautazva egyszercsak arra lesz figyelmes, hogy random külföldi férfiak győzködik nagyobbacska összegekkel, hogy fogadja őket... Azok vajon mit lépnének, ha a feleségük itthon dolgozhatna 1 kuncsaft/év rendszerben?
2021. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

*ott=messze külföldiában

Bocs, érkezik a pizsama lassan...

2021. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért ne lehetne legális útra terelni. Beültetik megszuli,a biológiai szülő nevére veszi a saját gyerekét. Ez nem ember kereskedelem. Aki rászorul pénzt keres,aki nem tudja kihordani,anya lehet. Szerződéssel intézményi kereteken belül én engednèm.
2021. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 úgy látom, hogy neked fogalmad sincs róla, mit jelent a béranyaság. A béranya nem egy drága prostituált, aki egyszer lefekszik a férfival, és a génjeit adja a gyerekhez. Az embriók orvosi úton kerülnek beültetésre, és ha lehetséges, az anya saját petesejtjét termékenyítik meg.


Sajnos úgy is nagyon sokan kerülnek kiszolgáltatott helyzetbe, hogy ez itthon illegális. Így is rengeteg nő kényszerül prostitúcióra, és abban igazad van, hogy ha egy kismamáról kitudódik, hogy örökbe tervezi adni a kicsit, sok örökbefogadni vágyó kezd el erőszakoskodni. Ki a lelkiismeretre alapoz, ki a pénzre, de egyik sem jó egy kiszolgáltatott nővel szemben.


Ahhoz, hogy a béranyaság működjön, és egyik félnek se okozzon károkat, szigorúan szabályozott és ellenőrzött rendszerre lenne szükség.

2021. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!