Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Béranyaságot mikor vagy...

Béranyaságot mikor vagy hogyan lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Oké ez hülyén hangzik, de szeretnék terhes lenni (nem most hanem majd pár év múlva) viszont nem szeretnék gyereket nevelni meg úgy amúgy sem szeretnék gyereket, csak terhes akarok lenni, így eldöntöttem hogy béranyának tökéletes lennék. Szóval az lenne a kérdésem hogy van valami kritérium vagy ilyesmi aminek meg kell felelni?

2017. dec. 15. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs béranyaság. Illegális.
2017. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
#1 vagyok. Viszont külföldön kivitelezhető!
2017. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Csak egy kis pluszt akarsz vele keresni, ugye?
2017. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem a plusz pénz miatt szeretném, hanem egyszerűen az érzés miatt.
2017. dec. 15. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Itthoni legális, és gondolom nem akarsz börtönbe kerülni, ezért ilyet nem tudsz, de ha terhes akarsz lenni , akkor szülés után örökbe adhatod.
2017. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom elképzelni hogy valaki gyereket nem akar, de tudni akarja milyen terhesnek lenni. Ahogy írod nem most, még pár év. Addigra lehet meg is gondolod magadat. Addig is ne nézz annyi Barátok Köztöt.
2017. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az örökbeadás olyan lelketlennek tűnik nekem, ezzel meg másoknak tudnék segíteni. De ha itt illegális hanyagolom ezt a témát pár évig.
2017. dec. 15. 21:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de nem nézek barátok köztöt😂
2017. dec. 15. 21:44
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
az örökbeadott gyerekeknek nagyon tudnak örülni... főleg, hogy ritka az olyan gyerek akit véglegesen örökbe tudnak adni, mivel ahhoz kell egy lemondó nyilatkozat a szülők részéről. és így is segítesz azokon, akiknek nem lehet gyerekük.
2017. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
És azzal is tisztában vagy, hogy mivel jár egy terhesség? Mert szerintem nagyon nem!
2017. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!