Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt menstruáció...

Ha a nemvárt menstruáció előtt 2 nappal már totál pozitív a teszt, az esetleg utalhat iker terhességre?

Figyelt kérdés
A nem várt előtt 2 nappal már nem csak halvány tesztem volt, hanem a csík 30 mp után totál egyszínű lett a kontroll csíkkal (mértem az időt), ráadásul délutáni pisiből. Mindig precízen 28 napos a ciklusom, január 3 volt az utolsó menzeszem első napja. Azóta is totál pozitív, kicsit sem halványodott. Barátnőmnek, aki szintén anya, mutattam, ő meg meglepődött, mert neki az első pár tesztje éppen csak halvány pozitív lett. Azt mondta még az is lehet talán ikrek. Tudom, hogy ez még semmit nem jelent, de lehet igaza? Csak érdekel, hogy van e összefüggés, nyilván nem baj, ha nincs. Dokihoz 2 hét múlva megyek.
2021. febr. 3. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
NEm ez csak arra utal, hogy korábban volt peteérésed.
2021. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tesztek érzékenysége sem mindegy, ha a barátnőd halvány tesztje 25-ös, a te erős teszted pedig 10-es, akkor akár lehetne egyenlőnek is tekinteni.

Szerintem sem tudja jelezni a teszt erőssége. Gratulálok a babához, boldog babavárást!

2021. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet következtetni, ismerősöm ikrekkel volt terhes, neki nem várt napján még negatív volt a tesztje. Tehát a teszt milyensége nem függ össze azzal, hogy egy vagy több baba lesz odabenn.


Barátnőmnek és nekem is volt nézve hcg 16. dpo-n nekem 127 volt neki majdnem 900, mindketten egy babával voltunk terhesek.


De szerintem a lényegen nem változtat, gratulálok és boldog babavárást :)

2021. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!