Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció semmi...

Elmaradt menstruáció semmi fájdalom és terhességre utaló jelek. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim utolsó menstruáció július 7. Tegnap kellett volna megjönnie a periódusos naptáram szerint . Menstruációra utaló fájdalmak nincsenek pedig minden hónapban fajnak a melleim de most semmi. Lehetséges hogy terhes vagyok? Tesztet még nem merek csinálni mert felek hogy csalódom. Ovuláció körül 2 napig vereztem kicsit elég sötét vöröses színűt. A valaszokat előre is köszönöm .

2020. aug. 5. 08:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni hogy 5 nappal ezelőtt szurkáló fájdalmat éreztem a bal petefeszek korul
2020. aug. 5. 09:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teszt nélkül senki nem fog tudni mondani semmit. Vagy összejött vagy nem. Egy 10es teszt azért 1 napos késésnél már szokott valamit mutatni. Drukkolok.
2020. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csinálok egy tesztet azért csak gondoltam még varok 1-2 napot és szerettem volna tudni hogy volt e valaki akinek így jött a baba. Nagyon szépen köszönöm
2020. aug. 5. 09:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gonosz dolog lenne itt bárkitől ha azzal ámítana, hogy lehet hogy terhes vagy ezek alapján, magadat is átvered.

Ha nem akarsz tesztelni ne tesztelj, ha akarod tudni hogy terhes vagy-e, akkor meg csináld meg. Elmaradt mensi után már nincs értelme elemezgetésnek.

2020. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt volna hogy lehetséges e hogy terhes legyek nem azt kértem hogy valaki megmondja terhes vagyok e.
2020. aug. 5. 11:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt szexuális aktus, akkor lehetsz terhes. Ha nem volt, akkor nem lehetsz. :))

Egyébként 1 nap késés még semmit nem jelent. Nekem most az amúgy szabályosnak mondható ciklusom 5 napot késett, valószínűleg a meleg vagy stressz miatt. Az hogy nincs tüneted szintén nem nagyon utal semmire. Sokaknak az első terhességi tünet az, hogy nincs menstruáció és csak jóval később vesz észre egyéb tüneteket.

2020. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ok, ok, értem! :)

(4.)

2020. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Alapvető dolog, ha valaki védekezés nélkül szexel, akkor lehet terhes az ember, az első igazi jel az pedig pont az, hogy nem jön meg a mensi.


Azonban ez az állítás is csak akkor pontos, ha valakai tudja napra pontosan mikor volt ovu, (ovuteszt, vagy uh alapján).

Ugye bármikor lehet pár nappal később is ovu és akkor annyi nappal később jön a mensi is, tehát még nem késik.


Minden esetre, ha védekezés nélkül szexel az ember és késik a mensi, bizony benne van a pakliban a terhesség és tesztet kell csinálni.


Hajrá, ha babát szeretnétek :)

2020. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen igen a férjemmel 1.5 éve próbálkozunk és nagyon örülnénk ha most sikerülne
2020. aug. 5. 12:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Mi lett végül?
2020. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!