Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás után lett már valakin...

Barnázás után lett már valakinek baba?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem itt ebben a témában, de legtöbbször az derült ki számomra, h csak a pms tünetei. Érdekelne, h Neketek mi a tapasztalatotok. Előre is köszönöm a válastokat!

2021. febr. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A barnázás legtöbbször progeszteron hiányt jelez és úgy nem nagyon lesz baba. Nekem is volt, kaptam pótlást már a peteérést követően és teherbe is estem, 5 hónapos a kislányom.
2021. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem lett, 9 hónapos már. És nem, nem volt semmilyen hormon probléma. Első próbálkozós honapban sikerült és előtte való hónapban csinaltattam 3. És 21. Napi hormon vizsgálatot. Voltam dokinál is, mindent rendben talált. Progeszteron pótlásra sem volt szükség, "eseménytelen" terhesség volt.
2021. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sem volt semmilyen hormon gondom. Valoszinuleg csak emlekezett a szervezetem, hogy epp mensizni kellene, ezert volt egy kis barnazas. Masnap pedig teszteltem egy pozitivat es utana gond nelkul teltek a honapok.
2021. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nemvárt elött 1 héttel volt egy felnapos barnázasom. Nemvart napján nem jött meg. 6.héten járunk
2021. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!