Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

7hetes terhes vagyok,5.hetig gondalat volt minden,6.hettol elkezdodtek a rosszulletek,alig eszem valamennyit.

De a legfontosabb amire szeretnék választ kérni,1hete barnázom,hol kevesebb hol több.Voltam dokinál semmi változást nem látott,kaptam utrogestant hogy azt szedjem.Szedem is,mindjárt elfogy a tasak és nem javult semmit.Pihenek sokat.

Barnázom ugyan úgy,hol kevesebb hol több.

Azt mondták hogy lehet a menzesz idejére emlékszik a szervezet vagy valami ilyesmit és ez miatt is lehet barnázni,azt is mondták hogy 12.hétig lehet megmarad de nem lesz baj nyugodjak meg.

Nem tudom mostmár mit tegyek de megréműltem nagyon.



2020. okt. 12. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni orvoshoz. Ha nem a sajátodhoz, akkor ügyeletre. Nehogy elveszítsd a babádat.
2020. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utrot 12/13 szedtem első 2 terhességemnél. Menj vissza az orvoshoz
2020. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is novelni kellett az adagot anno
2020. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy elfogy az utro... keress másik dokit, mert legalább 11. hétig szedni kell, ha elkezdi az ember. Sőt leállni sem szabad vele hirtelen. Általában 4 naponta felezni kell az adagot és végül úgy hagyja el az ember. Ez persze függ a mennyiségtől is. Dokinak erről tájékoztatni kellett volna, de ha fogytán van beszélj vele és kérj receptet. Lehet rossz helyen tapad azért vérezgetsz, de akkor sokat kell feküdni, gyakorlatilag csak wc-re mehetsz. Pl, ha méhszájat fedi. Erről semmit nem mondott a doki? Bár lehet még korai volt látni pontosan hol tapad. Sok magnézium sok pihenés. Ha erősödik a barnázás, akkor sürgősségi. Ha mensire emlékszik, akkro nem lesz több mint a megszokott mensid napja szerint, tehát, ha 5 napig volt, akkor 5 nap barnázás, na meg kitudod számolni mikor lenne mensi. De nem bonyolult, 4-8-12. hét nagyjából. Ne idegeskedj, a progit meg ne hagyd abba, nem szabad. Ha a dokid nem akar adni illetve egyik napról a másikra állítaná le, menj el egy másik dokihoz is. Minden jót és csak pozitívan :)
2020. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szedni kellett a progeszteront a 20.hétig is talán. Nem is volt barnázás. De az első terhességemnél sajnos nem szűnt meg és a 8.héten elvetéltem. Pihenj sokat és kérd ki másik doki véleményét is. A barnázás nem mindig előzi meg a vetélést, van sok sikersztori, de azért nem is normális.
2020. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4es

Most azon vagyok hogy minél sűrgősebben keressek egy olyan dokit aki tényleg foglalkozik az üggyel,mert úgy tapasztaltam,hogy eddig ez senkinél nem volt meg.

3x1et szedek most,a doki csak ennyit mondott semmi többet.

Ahogy mondta,jó helyen van,semmi baja épp és egészséges.

Magméziumot hiába emelem nem segít sokat.

A progit nem szeretném abba hagyni,folytatnám ha egy doki ellátna rendesen.

A menzeszem 18án szokott lenni,azt mondták telefonban hogy csak a menzesz közelét jelzi,persze ez elmarad és hogy nyugodjak meg nem kell azonnal pánikba esnem és minden nap ez miatt hivogatnom őket.

Felháborító szerintem,de nem tudok ez ellen mit tenni,de annyira sok rémisztő sztorit is hallani hogy elment a baba meg..bele se merek gondolni...szóval nem csak pozitív dolgokat lehet hallani és olvasni.

2020. okt. 12. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:

5ös

Sajnálom hogy vetélés lett a vége,ezt szeretném nagyon elkerülni.

Nem normális az biztos,az első terhességemnél semmi ilyesmi nem volt,csak a 2hónapig tartó "menzesz".

Utána el is múlt minden.

2020. okt. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!