Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 és 13. dpo-n pecsételés,...

12 és 13. dpo-n pecsételés, ma 14. dpo-n mintha elvágták volna, lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 napban enyhén barnásan pecsételgettem. Általában így indul a menstruációm, ezért elkönyveltem sikertelen hónapnak. A pacsételés mindig erősödni szökött, mígnem megjön a menstruációm. De most reggelre teljesen elállt és azóta sincs semmi. Délelőtt (nem reggeli első) csináltam egy 10-es tesztet, ami negatív lett. Így sajnos van egy olyan érzésem, hogy ez most nem jött össze. De azért hátha volt már így valakinek és baba lett belőle?

2020. dec. 9. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már ilyen. Én is bizakodtam, de sajnos rá 2 napra megjött. Esetleg ha később volt ovud, akkor még van rá esély.
2020. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha később volt ovud, akkor még nem késik a mensid és van remény. Egyébként 10-es teszt már mutatná legalább halványan. Így én se gondolnám, hogy most terhes vagy.


Maszatolás miatt jártál már dokinál? Nem természetes dolog, hogy maszatolva barnázással induljon a mensi. Ez az esetek nagy százalékában elégtelen progeszteron szintre utal, ami nehezíti a teherbe esést is. Ha mondjuk enyhe piros vérrel indul, az még normális, csak a barnázás nem.

2020. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

LH tesztet haszanáltam, úgyhogy sajnos biztos az ovu napja :(

Legbelül tudom én is, hogy így hogy negatív a teszt, elég kicsi az esélye hogy sikerült.

Voltam már orvosnál, azt mondta 1-2 nap barnázás még belefér, de ha tavaszig nem jön össze, akkor továbblépünk és elkezdjük a kivizsgálásokat.

2020. dec. 9. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog jönni, csak "nem indult be rendesen"
2020. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!