Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júli.20. -án kezd. A mensim,5n...

Júli.20. -án kezd. A mensim,5nap és elmúlt! Ahogy elmúlt, együtt voltunk a párommal védekezés nélkül 2x! Jövő hét végére nem várom! Lehetek terhes? 3napja hányingerem van, szinte egész nap, szédülök stb. Tesztet ma csin. , neg. Lett! Akkor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes.


ha menstruáció után szexeltek akkor nincs gáz félidőben tehát a 12-17- napig kerüljétek az együttlétet.

ha nem védekeztek

2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!De azért nem védekezünk,mert babát szeretnénk!Csak nem jön össze!Állítólag a hormonjaimmal nincs minden rendben!Attól tartok,kiderül,h meddő vagyok!Bár mostanság elég időben megjön,de májusi pl kimaradt.aprilisi 2hetet késett,júliban 3napot asszem!Tényleg a hormonokkal lesz baj!Rákszűrésen voltam,P2lett,gyulladással!Mindig vagy gyulladásom van,vagy fertőzésem,szal elegem van!Amikor nem védekezünk,és a párom belém engedi,attól is be szoktam gyulladni néha!Elég gáz a helyzet,vagy csak én dramatizálom túl...
2010. aug. 16. 14:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Az "amikor"szó nem kell oda,mert nem védekezünk!
2010. aug. 16. 14:05
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg túl korán teszteltél!

a menszi utána kijelentésre rácáfolok mert a kislányom pont menszi után foggant!

minden szervezet más és más ill.vannak még csodák!

várd ki a köv.menszi napját és akkor tesztelj!

a másik :ne akard túl görcsösen a babát!-hidd el pont akkor fog összejönni amikor nem is gondolsz rá!

csak lazán!nincs veled semmi baj!

2010. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,h túl korán teszteltem,vagy nem elég érzékeny a teszt!Várok a nem vártig!Csak ezek a rosszullétek furák...
2010. aug. 16. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

szia!

mindenkinek vannak fura érzései pláne akkor amikor babát szeretne!

ezek valósak vagy csak beképzelt érzések!én is így vagyok vele!

azért kell egy kicsit türelemmel lenni!

szorítok és várj a köv.menszi-ig!

2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 16. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj, ha ismét tesztelsz! Én is pont így vagyok, mint Te! Kíváncsi vagyok nálad hogy alakul!
2010. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben:)A jövő7en tesztelek,amikor meg kéne jönni,de addig...csak idegeskedem!
2010. aug. 16. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!

türelem!

azt szabad megkérdeznem hogy hány naposak a ciklusaid?

nekem 23.-án volt(6 nap)és most nem várom(16-17)

2010. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!