Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig reménykedtem, hogy...

Eddig reménykedtem, hogy hátha terhes vagyok, de ma elkezdett fájdogálni a hasam. Ennek ellenére is elképzelhető-e, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Utoljára nov. 24. -én volt meg, karácsonyi ajándéknak várható a következő időpont.

Tegnap csináltam egy tesztet, az negatív lett... Az orvos még a 11.napon UH-val megnézett (Clostylbegyt tablettát szedek már 2hónapja). Egyik oldalon 4, a másik oldalon 5 petesejt várakozott. Egyszerűen nem értem. Mindent beleadtunk. 40 éves voltam az idén, van már két nagylányom az első házasságomból, de nem emlékszem, milyen tüneteim voltak akkor.Már lassan egy éve próbálkozunk, de hiába. Nem tudom, hogy mit tehetnék. Van valami használható ötletetek?


2007. dec. 20. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne görcsölcs rajta. Én is jártam meddődégi kezelésre kb. 1 évig, úgy hogy előtte évekig próbálkoztunk sikertelenü.

Abbahagytam a kezeléseket, mert anyagilag sem volt egyszerű, meg a hormonokkal sem akartam túlstimuláltatni magam.

Tavaj novemberben megfogant a kicsi "szemünk fénye", aki már 4 hónapos tündéri csajszi.


Párodat kivizsgálták?


Sok sikert nektek is.

2007. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan türelmetlen vagy, de hidd el, a korod még nem gátló tényező a terhességre (ezt te is tudod), bár ilyenkor már nehezebb a foganás. Arra figyelj, hogy az aggódások, türelmetlenségek is blokkolják érzelmileg a tested, hiszen a megemelkedett stresszhormonok nem engedik megtapadni a petesejtet. A hasfájás még nem biztos hogy mensi, de ne gondolj, ne koncentrálj rá, mert ha sikerült, úgyis kiderül hamar, ha meg nem, esetleg még csalódottabb leszel így az ünnepek előtt. Élvezd ki a közelgő Karácsonyt a már "meglévő" családdal, legyetek boldogok, szeressétek egymást, és hidd el, ha lelki egynesúlyban éled a napjaid, szinte akaratlanul is ott terem a babóca.Tudom, szép ajándék lett volna (nekem is...), de a Clostyl sem csodaszer, nem lehet vele mindenkinek szerencséje...
2007. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne görcsölj rajta, mert az senkinek sem tesz jór. A korod pedig nem probléma, édesanyám engem 39 évesen válalt be. Foglald el magad a karácsonyi készülődésel.

Drukkolok.

2007. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasfájástól még lehetsz terhes.Igaz nekem első baba, de a terhesség első 8 hetében olyan mensis görcs szerű fájásaim voltak mint még soha.Csillagokat láttam néha.Szerintem tesztelj újra egy hét múlva.ÉN 3 nappal azután csináltam, hogy meg kellett volna jönnie és így is nagyon halvány volt a csíkocska:).Azt mondják akimaradás után 4-5 nappal már biztosan kimutatja.Én szurkolok.
2007. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hittem, hogy meg fog jönni közben meg azért görcsölt a hasam mert épp a beágyazódás ment végbe.

Vannak nők akiknél a beágyazódás és a magzat növekedése fájdalmas görcsökkel, szúrkálásokkal jár. Én most 8 hetes terhes vagyok és 10 hete bizony néha elég rendesen görcsölök és bele-bele szúr.

Ha a ciklusod normális akkor ajánlom a www.naptarak.com-ot ahol megtudhatod a peteérésed pontos napját. Nekem is ezzel sikerült.

2007. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!