Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DPO 12 volt már más is úgy...

DPO 12 volt már más is úgy hogy teszt egyértelműen pozitiv de semmi tunet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk, most először semmi felé tünetem se semmi nincs. De ovu tesztelgettem és most nem vart előtt két nappal erősebb pozitív lett mint valaha, olvastam, hogy akar hcg is lehet ezért reggel csináltam nem első pisiből egy tesztet 10eset és rögtön kijött a második csik, picit gyengébb a kontrollnál csak. Utána napközben néztem meg másik két 10est mindegyikén lett második csik rögtön, viszont halványabb azért mert közben lement pár liter innivaló azért. Viszont nem érzek semmit, se mellem nem fáj,se hasam se semmi egyéb. Szerintetek kéne már ereznem valamit?

2021. febr. 8. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell érezni semmit. Nekem az émelygés, hányás, mellfájdalom is csak 6 hetesen kezdődött. Az is lehet, hogy neked például semmi nem lesz (szerencsés lennél), de most még semmit nem is kell érezned.
2021. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit csak a szokásos pms tüneteket. Kb 6. Hét környékén jött a hányinger.
2021. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első 2 terhességnél semmit sem éreztem az egész terhesség alatt.
2021. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Aki esetleg korántól tesztelt, mikortól kell erősödnie a teszt csíknak vagy ugyanolyan erősnek lennie kettőnek?

10-es teszten nagyon jó látszik, de halványabb azért a kontrollnál, 25-ösön viszont elég halovány még. :(

Holnap/holnaputánra nem várom...

2021. febr. 9. 09:25
 5/5 anonim válasza:
2 naponta duplázódik a HCG szint a szervezetben, így szép lassan folyamatosan erősödnie kell a tesztnek. Nemvárt előtt tesztelve természetes, hogy halvány a teszt, mert még alacsony a HCG szint. Sokaknak ki sem mutatja olyan korán.
2021. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!