Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek közül valamel...

Szerintetek ezek közül valamelyik pozitív?

Figyelt kérdés

Olyan fura a teszt, hogy van benne egy vékony erős csík az oldalán. 10-es erősségű az alkalmazás szerint 13.napon volt erősebb 16:30kor kíváncsiságból másnap hajnalban mikor felkeltem csináltam egyet első vizeletből az is majdnem hogy pozitív, az alatta lévő. Tojásfehérjés nyák 12,13 napon volt sok azóta napról napra kevesebb. Szerintetek nem fura a teszt? Hibás esetleg? 14.napomon nagyon durván fájt fél napig a jobb petefészkemnél és enyhén görcsölt a hasam azóta semmi.

30-33naposak voltak mostanában a ciklusaim. A ciklus 9. Napján 7mm volt a nyálkahártyám ,de domináns tüszőt nem mondott, hogy lenne csak hogy alakul a peteérésem, és a nyálkahártyát hozta fel, hogy 7mm. Lehetséges ,hogy 5 nap alatt megnőtt és megrepedt? Infolicot kezdtem el inni a ciklus elején hormonjaim rendben vannak PCO-m sincs.


[link]



2021. febr. 9. 06:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Az első kivételével mind egyertlemuen és jól lathatoan 2 csíkos. Mi a kérdés?
2021. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem az, hogy ott van e a második csík elhiheted :) de gondolom nem értesz hozzá...
2021. febr. 9. 07:16
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Amit a rendszer pozinak lát a 13. Napi az valóban pozi.
2021. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a 13. napi meg szerintem a 14-eiek is még pozik.
2021. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, ami be van jelölve pozitívnak, az valóban az
2021. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ami lila kockával van jelölve az a pozitív
2021. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Sokan nem értik hogy ez LH teszt nek pedig terhességi de könyebb kötekedni mint normálisan elolvasni a kérdést.
2021. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

A lila alatti is pozitív, ugyanannyira mint a lila. Akkor most mi a kérdés?

Hogy akkor vagy a legtermékenyebb napon?

Kb igen. De lehet ez 2 nappal korábban, meg két nappal később is, meg majdnem az egész ciklus alatt csak ott kevesebb eséllyel.

Te hiszel ilyen tesztekben? Teljesen mást mutat egy délutáni vizeletes mint a reggeli, az se mindegy mit mennyit ittál előtte. Ne dőlj be ilyeneknek. Ez színtiszta üzlet hogy eladhassák méregdrágán az amúgy 3 forintból előállított teszteket. Figyelgesd mikor milyen a váladék, meg hőmérőzzél, ezek sokkal tutibbak.

2021. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szerintetek az nem baj , hogy pozitívnak ítélt tesztnél a csík bal oldalán van egy sokkal erősebb vékony csík? Mintha hibás lenne ?!

Meg aki kicsit jobban ért hozzá nőhetett 5 nap alatt nagyra a tüsző, ha esetleg még akkor nem volt domináns mikor voltam a 9.napon az orvosnál?

2021. febr. 9. 09:04
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem volt 9. napon domináns tüsződ, akkor nem volt ovud sem, hiána emelkedett meg az LH szinted.

9. napon legalább 10mm feletti tüszőt kellene látni, de inkább 12-14 mm. Naponta kb 1mm-t nő, és 18, de inkább 20 mm felett reped.

2021. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!