Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek közül valamel...

Szerintetek ezek közül valamelyik pozitív?

Figyelt kérdés

Olyan fura a teszt, hogy van benne egy vékony erős csík az oldalán. 10-es erősségű az alkalmazás szerint 13.napon volt erősebb 16:30kor kíváncsiságból másnap hajnalban mikor felkeltem csináltam egyet első vizeletből az is majdnem hogy pozitív, az alatta lévő. Tojásfehérjés nyák 12,13 napon volt sok azóta napról napra kevesebb. Szerintetek nem fura a teszt? Hibás esetleg? 14.napomon nagyon durván fájt fél napig a jobb petefészkemnél és enyhén görcsölt a hasam azóta semmi.

30-33naposak voltak mostanában a ciklusaim. A ciklus 9. Napján 7mm volt a nyálkahártyám ,de domináns tüszőt nem mondott, hogy lenne csak hogy alakul a peteérésem, és a nyálkahártyát hozta fel, hogy 7mm. Lehetséges ,hogy 5 nap alatt megnőtt és megrepedt? Infolicot kezdtem el inni a ciklus elején hormonjaim rendben vannak PCO-m sincs.


[link]



2021. febr. 9. 06:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

8-as én nem értek veled egyet.


Az lh teszt biztosabban mutatja van e esély ovura vagy sem. A högörbe meg szart se ér. Nekem csodaszép görbéim voltak majd uh-n kiderült egyáltalán nincs peteérésem. És lám az LH teszt valóban negatív volt egész ciklusban.


Az más kérdés, hogy az LH csúcs sem garancia a tüszőrepedésre.


De pl termékeny nyák sem mindig észlelhető tehát arra sem lehet hagyatkozni. Nekem pl csak szülés óta van normális nyákom ovu körül.


Nem olyan rossz dolog az lh teszt. 12 órán át mutathat pozit.


Kedves kérdező, a 13.napi pozi volt utána, legalábbis az én telefonomon egyértelműen negatívak lettek a tesztjeik. Ugyan pozi közeliek, de a teszt csíkok világosabbak a controllnál. Ha voltatok együtt, akkor lesz esély babára, drukkolok. De mint írtam az lh csúcs még nem jelenti, hogy meg is repedt a tüsző, erre pl a görbe lenne jó megállapításra. Tehát mindent együtt érdemes használni önmagában a módszerek nem megbízhatóak.

2021. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hmm igen , annyit mondott hogy “ alakul a peteérésem a nyálkahártyám 7mm “ el is felejtettem kérdezni, a tüszőkről. De a papírra is csak a nyálkahártyáról írt.
2021. febr. 9. 10:04
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

A görbém így alakul ,sajnos ma nem tudtam reggel megmérni,ès sajnos nem tudom minden nap ugyan abban az időben 4 óra eltérések szoktak benne lenni :( munka kezdés miatt, nem ugyan akkor kelek.

De amióta az infolicot szedem van ez az átlátszó nyák maximum arra tudok még hagyatkozni.


[link]

2021. febr. 9. 10:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Konzekvencia?
2021. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk 30-33 napos ciklusnál a 13. Napi ovu elég fura lenne, mert inkább 16-18. Napon lehetne ovu. Bár egy hosszabb luteálissal éppen beleférne. Szerintem pár nap és kiderül, ha feljebb megy a hőd valóban megvolt az ovu. Majd az idő eldönti.
2021. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18. Napon már lekéstél. 12-15 napon van ovu ilyen ciklus esetében.
2021. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!