Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek ezek közül...

Szerintetek ezek ezek közül az ovulációs tesztek közül pozitív valamelyik? Most próbálom először.

Figyelt kérdés

[link]


A ciklusaim 26 naposak.Pár hónapja próbálkozunk, szeretnénk kistesót. Az első elsőre összejött, most viszont semmi. Tudom, pár hónap még nem sok, de 37 éves vagyok és nem szeretnék hosszú hónapokig várni. Hormon vizsgálat megvolt, az rendben.



#LH teszt #ovuláciúós teszt
2016. júl. 27. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyik se pozi, de valakinek sose az. Jobb lenne inkább görbét vezetni, az megbízhatóbban mutatja, jól működik-e a ciklusod. Legyetek együtt kétnaponta - ha mód van rá - és akkor mindegy, mikor van az ovu.
2016. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem pozitív
2016. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:-( köszönöm szépen!
2016. júl. 27. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Betartod h nem iszol?
2016. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az is baj volt, igen, nem annyira figyeltem erre, következő hónapban figyelek majd. Ugye délután kell és előtte 2-3 órával nem inni?
2016. aug. 2. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta sikerult?:)
2016. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azóta produkáltam pozitív lh tesztet, de a baba még várat magára sajnos. Hónap végén megyek endokrinológushoz.
2016. nov. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!