Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánikbetegség terhesség...

Pánikbetegség terhesség alatt mijen gyogyszert ajánlott szedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2019 novembereben derult ki hogy panik beteg vagyok. Nagyon szeretnék kis babat viszont szedem a 0,25mg-os frontint. Valaki tudna ajanlani termeszetes oszetevőjű gyogyszert? Esetleg van ott olyan kismama aki pánik beteg?

2021. febr. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy ilyen természetű problémával, mint a leendő gyermeked egészsége, egy szakembert kellene megkérdezni? Őszinte jó szándékból írom...
2021. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem már orvossal 😊

Mivel évek ota szedem nem tehetem le egyik naprol a masikra mivel elvonasi tunettel jarhat. A roham es a szorongáss veszélyesebb a babára nézve. Ezert gondoltam hejettesitenem termeszetes öszetevoju gyogyszerrel. Nőgyogyászhoz még nem voltam pénteken fogok tesztelni. Pscihiáterhez meg virushejzetre valo tekintettel hetekkel kesobb kapok ido pontot. Ezert gondoltam itt talan tud valaki tamácsot adni.

2021. febr. 9. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb lenne ha letennéd a gyógyszert mert ha esetleg terhes leszel nem hinném hogy jót tesz a babának.Viszont ha muszáj szedd akkor nem tudom hogy mit tudnál csinálni.Aki fel szokta írni tőle kérdezd meg hogy mi ilyenkor a teendő.Más alternatíva ami olyan hatásfokú mint az említett gyógyszer nincs.A gyógynövényes cuccok nem sokat érnek az az igazság.A leszokásban kaphatsz orvosi segítséget esetleg mert más választásod nem nagyon lesz.Utána is minimum fél év várakozási idő mire némelyest tisztul a vérből és a keringési rendszerből a gyógyszer.
2021. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is pánikbeteg vagyok.... A magnézium sokat segít ezen a dolgon. Főleg, ha 0,25 mg-os Frontint szedsz. Nekem is ezt írta fel az orvos, de nem vettem be egy szemet sem, és nem is fogok, pedig már 4 éve kezdődött nálam. Ez a fejben dől el, hatalmas erő kell ehhez, de muszáj leküzdeni, mert később sem lesz jobb, ha gyógyszerrel próbálod enyhíteni a tüneteket. Sőt, csak rosszabb lesz, ha nem próbálod meg anélkül leküzdeni ezt az egészet.
2021. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Probáltam 😔 több fele képpen is

De valahogy megis urrá lesz rajtam. Te hogyan gyozted le???

2021. febr. 9. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gyógynövényes dolog helyettesíthetné. Viszont segíthet pár dolog persze, de le kell szokni.

Nekem is felírták pár éve, de nem kezdtem el szedni.. nehéz, de valóban fejben dől el.

2021. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0,25 mg frontin olyan kicsi adag, hogy bármikor le lehet rakni, inkább lelkileg vagy függő, mint ténylegesen, rivotrilt egyébként lehet szedni terhesen, én az első trimeszterben szedtem, a 11. héten sikerült leraknom, de lehet szedni, ráadásul sokkal nagyobb adagban szedtem, úgyhogy azt tényleg nem lehetett csak úgy lerakni, hetente 1 negyeddel csökkentettem. A pánikroham nem sokat hat a terhességre, nekem is volt, nem lett belőle baj.
2021. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4

Nem győztem le teljesen, csak tudom kezelni. Amikor rám tör vmilyen oknál fogva (szerencsére egyre ritkábban), akkor próbálom valahogy megnyugtatni magam, Pl. légzőgyakorlattal. Rettenetes nehéz, mert nekem olyankor klausztrofóbiám is van.

Rivotrilt sem ajánlom. Azt anyámnak írták fel évekkel ezelőtt, és nem tudta elhagyni. Ő is próbálta csökkenteni az adagot, de újra szednie kellett.

Egyébként, amikor a 32-33. hétben jártam, egy vizsgálaton kiderült, hogy kinyílt a méhszájam. Előtte volt egy rohamom. Sajnos nem tudom, hogy emiatt történhetett-e.

Ezt tényleg magadban kell megoldanod. A mg nyugtatja az idegrendszert, ezért is ajánlottam pl. Magnesii citrici.

2021. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat 😊
2021. febr. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!