Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte, hogy megfogan a...

Aki érezte, hogy megfogan a baba/beágyazódik, mit érzett?

Figyelt kérdés

kb 2 nappal vagyok ovu után, folyamatosan fáj a petefészkem, kényelmetlen ha nyomódik. Reménykedek, de nem beszélem be magamnak.

Aki érezte hogy megfogan a bébi/beágyazódik, az mikor mit érzett? :)


2021. febr. 10. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Aki érzett ebből bármit is, az is csak bebeszélte magának
2021. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Az #1 nek teljes mértékben igaza van!!!
2021. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
2 nappal ovuláció után egyébként is korai volna bármit is érezz.Esetleg 6-7 nap múlva de hangsúlyozom hogy esetleges.
2021. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Amikor akartam gyereket, akkor minden hónapban szentül meg voltam győződve róla, hogy sikerült...érzem, aztán persze kiderült, hogy csak érezni akartam...valamibe kapaszkodni akartam. Egy olyan érzésbe, ami egy kicsit más...aztán egyszer sikerült...de akkor sem éreztem mást, mint minden hónapban.
2021. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Persze!Sokan hetekig nem is tudják hogy terhesek.Sok a körítés
2021. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

En vezetek menstruacios naplot, amibe felirogatok jellegzetes tuneteket.


Egyik nap nagyon eros szuro erzest ereztem a mehemben. 3 napig tartott ez a szurkalas, utana elmult. Akkor meg csak sejteni veltem, hogy ez volt a beagyazodas. Amikor pozitivat teszteltem, akkor szamoltam jobban utana es a megtermekenyites-ovulacio-beagyazodas lekovette a tankonyvi ritmust.


Ovulacio utan kozvetlenul meg nincsenek terhes tunetek, azok csak a beagyazodas utan kezdodnek (akkor kezdodik a hcg hormon termelese). Ovu utan kb 10 nap a beagyazodas. Ha erre meg varsz nehany napot, hogy megemelkedjen a hcg mennyisege, akkor mar tuti ppzitvat fogsz tesztelni, ha valoban terhes vagy.

2021. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Sok év próbálkozás után a sikeres hónapban az alábbi tünetek voltak: 1 héttel ovu után pár csepp barnázás, csak wc papiron látszott. Egyszer éles szúrást éreztem. Nem várt előtt cicim majd le szakadt, addig sose éreztem ilyet. Nem tudom ezek a tünetek azok voltak e, de mivel addig és azóta se tapasztaltam ilyeneket annak tudtam be:)

Neked még korai bármit érezned. Drukkolok!

2021. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Minden babámnál 5 dpo-tól görcsölgetett a hasam és 7 ill. 8 dpon volt késszúrás szerű fájdalom. Plusz én azt vettem észre, hogy beágyazódás környékén ovus nyák szerű folyás volt. 5 terhessegbol 2-nél volt beágyazódás vérzés, ami kis barnázás - rózsaszín fokyásban merült ki. Na meg az elejétől sírós voltam :D
2021. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Semmit, mivel nem lehet érezni. 😄
2021. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez nagyon ezo lesz, (még számomra is az) szólok előre!


Szóval nálunk a gyerek nem volt tervbe, így nem figyeltem magamra különösebben. De egyik délután amikor feküdtem az ágyamon engem egyszercsak olyan békesség szállt meg, ami még soha életemben! Nagyon hektikus volt az az időszak amúgy is, és hirtelen elöntött egy olyan érzés, hogy "nem lesz semmi baj" és mindent kereknek éreztem akkor. Ami még furcsaság az egészben, hogy ebben a teljességben lebegve arra gondoltam, hogy vajon ilyen érzés-e megtermékenyülni? (ez honnan jött?) Mikor feleszméltem akkor elhessegetem ezeket a dolgokat. Sosem voltam ezo típus, és gyereket sem terveztem. Mai napig nem tudom ezt hova tenni. Még a páromnak sem mondtam el akkor.

De tény hogy hetekre rá, elmaradt, ami elmaradt és potitív lett a teszt. Akkor visszagondoltam arra a délutánra. Lehet ez csak bemagyarázás és nem tudom pontosan mikor volt ez, mert nem jegyeztem fel, nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de azóta is sokszor eszembe jut.

2021. febr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!