Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meghalok mindjárt. Pozitívat...

Meghalok mindjárt. Pozitívat teszteltem vasárnap, ma reggel meg esik a hőm? Másnál volt hasonló?

Figyelt kérdés

Már a 20. napja magas a hőm. Vasárnap pozit teszteltem. Mensi helyett, teljesen száraz voltam napi egyszer volt mindig kicsit krémes folyásom, benne egy körömhegynyi rózsaszínnel.

A hőmet még mérem, de ma reggel elkezdett esni. teljesen kétségbe vagyok esve. Az orvosom csak jövő csütörtökön fogad, azt mondta addig magne b6-ot szedjek.


Elveszítem a babám? Más mérte a hőjét pozi teszt után?


2009. máj. 26. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van görbéd tedd fel!!
2009. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem mértem végig folyamatosan, mert pont ebben a hónapban mondtam le erről. Csak miután furcsa lett a ciklusom(és egy éve mértem előtte).

Teszek fel egy előbbi görbét, ahonnan lehet talán összehasonlítani. Pl hogy alaphőm mennyi stb.


Régi:

[link]


Mostani:

[link]

2009. máj. 26. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:

pihenj sokat,és feküdj,drukkolok nektek

minden rendben lesz,csak ne idegeskedj.

2009. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már ne méricskéld a hődet. De ha aggódsz menj be az sztk-ban és nézesd meg magad uh-n. De ha pozitív a teszt akkor ott a baba. Vagy csinálj még egy tesztet, attól megnyugszol. Pihenj sokat ha teheted, ne idegeskedj!

Én még pár napig mértem a hőmet aztán abbahagytam. És aznap mikor pozitívat teszteltem, a nem várt előtti nap volt egy nagyobb (50Ft-os nagyságú) vérfolt a bugyimon. És volt már vetélésem. Amúgy én is tök száraz voltam a nem várt előtt. És most 21 hetes vagyok.

Tényleg ne aggódj, szedj Elevitet, vagy csak folsavat és MagneB6-ot.

Gratulálok a babához, majd írj hogy mi lett!

2009. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Szedem az elevitet és ma akkor veszek magne b6-ot.

A mensi tüneteim újra előjöttek(ez is aggaszt), kivéve a folyást, még mindig száraz vagyok. Igaz még csak a 28 napon vagyok, de nekem 25 naposak a ciklusaim és soha nem késik(meg hát ott a teszt).

Csak angyon aggódom. 1,5 éve várjuk a csodát és nálam komoly nőgyógyászati problémák vannak/voltak(szóval ez tényleg csoda).

Nagyon féltem ezt a drágát.


Nektek nagyon jó egészséget.

2009. máj. 26. 08:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én PCOS-s vagyok, nekünk sem volt könnyű. A menzis érzés teljesen normális, én a 6. hétig rohangáltam a wc-re mert olyan érzésem volt hogy folyik valami, olyankor azt hittem hogy megjött, de persze semmi nem volt. A hasam is ugyan úgy éreztem mint mikor megjön. Ez normális. Ne aggódj! Én 7 tesztet csináltam (1 héten át minden nap!) mert nem tudtam elhinni hogy végre sikerült! És olyan jó érzés volt látni hogy szineződik el a T csík. Engem ez megnyugtatott.

Ha tudsz feküdj sokat, irasd ki magad a házidokival, ha jó fej felvesz táppénzre és tudsz pihenni. Engem is felvett pedig még dokinál sem voltam. Mondjuk mi gyerek korunk óta ismerjük. De mond el neki mi van, mitől félsz.

De tényleg ne aggódj! :)

Sok-sok egészséget és boldogságot kívánok!!! :) Ani

2009. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nektek nagyon gratulálok és nagyon jó egészséget.

Én sajna endos vagyok, bár egyik sem jobb mint a másik.:(

Ez a hőesés aggaszt és az, hogy általában nekem fejfájással indul a mensi. Eddig nyoma sem volt(pedig időváltozás is volt bőven). És ma reggel már tompán de érzem a fejem is.:( Bár holnaptól ritka rossz idő lesz állítólag. Bár ilyenkor kőkemény migrénem van, attól ez meg még messze van.


Remélem a legjobbakat.

2009. máj. 26. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Hahó, nekem is fáj a fejem... Az időtől, mint neked...

NE MÉRD A HŐDET!

2009. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs, vmiért elküldődött. :)

Nagyon szorítok neked! De felesleges bekavarni ezzl a hőmérős üggyel! Szedj 3X2 Magne B6-ot, meglátod, attól elmúlik a mensis érzés is! Ami egyébként teljesen természetes..., csak félelmetes.

Ha nagyon aggódsz, akkor menj el ügyeletre, mondd el az endot is, és szerintem kapsz progeszteronpótlást. És sokat fekszel, pihensz, ÉS NEM IDEGESKEDSZ!

Tudod hányaknak esett vissza a hő a ciklus végén, és utána emelkedett vissza a 3-4 nappal? Sokaknak, csak erről keveset beszélünk, mert a pozitív teszttel kéne, hogy kell-feküdj, nem a hőmérővel. :)

2009. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igyekszem lehiggadni. Csak hát végre itt van. Most már akkor maradjon is.:)

2009. máj. 26. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!