Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki akinek a...

Van még valaki akinek a reggeli tesztjei nem nagyon erősödnek?

Figyelt kérdés
Ellenben a délutániak/estiek jóval erősebbek? Mindig azt írják, reggeli első vizelet a legjobb. Furcsa,hogy én fordítva működök. Pedig nyilván napközben jóval többet iszok(én meg még extra sokat is). Éjszaka egy kortyot sem.
2021. febr. 12. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a reggeli, ugyan olyan lett mint az előzőnapi délutánni.

2021. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hello, Nekem is reggeli ugyan olyan mint az előzönapi délutáni :)
2021. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Miert kell egyáltalán több tesztet nézni? Az ember csinál egyet, pozitív, aztán másnap megerősíti mert alig hiszi el, szóval csinál még egyet, és ennyi. Minek több napon keresztül reggel délben este tesztelni?!
2021. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak délután, és aztán reggel teszteltem. Nem tudom honnan tudod hogy ki hányszor tesztelt😂 de valakik pedig azért tesztelnek olyan sokat hogy lássák, hogy erősödik a csík. Szerintem ez kidobott pénz.
2021. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 a kérdező mondandójából az derült ki, hogy ő m
2021. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 a kérdező mondandójából az derült ki, hogy ő már többet tesztelt, reggel is és este/délután is.. sokszor.. arra reagáltam csak. :)

És szerintem ez totál felesleges.

2021. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig erősebb volt a délutáni mint a reggeli :)
2021. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel termelődik a hcg jó, hogy délután erősebb a reggelinél. Mivel időben a reggeli korábban van :) egyébként 3 naponta kell látni teszten az erősödést.


Nekem mensi előtt nem igazán erősödtek, nem várt napján lett határozottabb. Majd kb még egy hétig erősödött, de már nem csináltam csak egy tesztet 16.dpo után kb 22. Dpo-n.

2021. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!