Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két erős pozitív teszt, de...

Két erős pozitív teszt, de mindjárt megjön érzés. Lehet, hogy nem számít, hogy nem halvány a teszt?

Figyelt kérdés

4 napja késik, és van 2 jó erős, ugyanolyan márkájú tesztem.

Úgy 1 órája elkezdett fájni a hasam, mintha mindjárt megjönne.

Lehet, hogy a két egyértelmű teszt ellenére mégis megjön?


2021. febr. 12. 18:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

[link]


En ezt szedem.

2021. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat!❤

Első baba lenne, decemberben volt egy terhességem, de 5 hét pár napnál megszakadt.

Vettem most be magnéziumot, a terhesvitamint is elkezdtem.

Mégegyszer köszönöm❤

2021. febr. 12. 19:53
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb terhességnél jelentkezik ez az "mindjárt megjön" érzés, enyhe görcs az első hetekben. Ez egy teljesen normális terhességi tünet, amíg nem nagyon erős a fájdalom és nincs vérzés.
2021. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 2 hétig mindjárt megjön érzésem volt, hol jobban fájt, hol kevésbé. Magnerotot szedtem a terhesség előtt is már. Szorítok :)
2021. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Csak hát késés utáni 4. napon jelentkezett, nem egyidőben azzal hogy megjött volna, így is normális lehet?
2021. febr. 12. 20:39
 16/30 A kérdező kommentje:
Közben enyhült, gondolom a magnéziumra.
2021. febr. 12. 20:39
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

1 es vagyok.

Igen teljesen normalis nyugi :)

Nekem terhessegem elej ota jelen van :)

De mar csak ritkan. Eleinte minden nap ereztem :)

2021. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor igyekszem nem temetni még a dolgot :)

Köszönöm❤

2021. febr. 12. 21:52
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először terhes lettem, a pozitív teszt után 5-6 hétig folyamatosan görcsöltem. Napi 6 magnéziumot simán megettem, de nem jelentett semmi rosszat, idővel elmúlt, mondjuk néha azért visszatért pár napra a terhesség későbbi szakaszában. Teljesen egészséges terhesség volt, már 3 és fél éves a lányom.


A mostani terhességemnél semmi ilyen nincs, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor görcsöltem idáig (36. hétben vagyok). Érdekes, mennyire más lehet két terhesség egy embernél is. Most is szedek magnéziumot, de egy tabletta bőven elég.


Tudom, hogy ijesztő, de próbálj ne a rosszra gondolni, mert közel sem biztos, hogy a görcs rosszat jelent. Szedj magnéziumot (ajánlott a magnerot, magnesium citri, vagy magnosolv), ha esetleg véreznél, azonnal menj orvoshoz, ha nincs gond, érdemes várni még két hetet a dokival, mert úgy többet fog látni.

2021. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen a hozzászólásod, megnyugtató, hogy talán nem kell aggódnom, és minden rendben lehet❤

A magnéziumot szedem akkor, ha fájna.

Nagyon sok egészséget és örömöt a babádhoz!

2021. febr. 13. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!