Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nappal a (nem)várható...

Tulpe kérdése:

Két nappal a (nem)várható vérzés előtt láthatja a nőgyógyász az esetleges terhességet ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Sőt, utána 2 nappal sem. A teszt hamarabb mutatja ki. Orvoshoz minimum 2 HETES KÉSÉSSEL kell menni.
2021. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem emiatt megyek, de gondoltam, ha már úgyis ott vagyok, hátha kapok egy jó hírt. 🙂

2021. febr. 12. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de mégis mit a boldog eget látna? Egy éppenhogy beágyazódott sejtet, amiből akár még menstruáció is lehet? Nem akarok senkit megbántani, de elképesztő számomra, hogy felnőtt nők ennyire nincsenek tisztában ezekkel a dolgokkal még gyerektervezés idején sem. Annyi buta kérdés van. Igen, ez egy kérdezős oldal, de azért na 😀.
2021. febr. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Voltam egyszer más miatt orvosnál, ugyanígy 2-3 nappal menstruáció előtt. Megkérdeztem, látna-e valamit, de azt mondta, megvastagodott nyálkahártyát lát, ami vagy azt jelenti, hogy meg fog jönni, vagy azt, hogy terhes vagyok.
2021. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik válaszoló!


Örülök, hogy jól szórakozol, szívesen ajánlok neked stand up műsorokat a youtube-on! Sajnos az ilyen hozzászólásokkal nem leszünk előrébb, megköszönöm, ha legközelebb inkább magadban szörnyűlködsz kicsit, aztán inkább továbbállsz!

A nőgyógyász az ultrahang segítségével azt is látja, ha a petefészekben érnek a peték, így talán annyira nem elképzelhetetlen, hogy ezt is lássa. 🙂


A többieknek köszönöm a választ! 😊 Az az igazság, hogy izgulok, mert néhány hónapja eredménytelenül próbálkozunk, de ebben a hónapban végre tényleg van esély...

2021. febr. 13. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nem a petesetet látja, mivel az mikronos nagyságrendű, hanem a tüszőt, ami érett állapotban kB. 2 cm-es. Ehhez képest a szintén mikronos nagyságú megtermékenyített petesejtet szintén nem látja. Majd akkor látja, ha kialakult a petezsák.
2021. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
4. vagyok. Igazad van kérdező, kár volt válaszolnom. Itt általában nem az igazságra kíváncsiak a nők. Viszont amit a 7. válaszoló ír az igaz. Köszi a lepontozást, nagyon érett viselkedés 🙂. Sok sikert babához!
2021. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nappal elmaradt mensi utan 6mm-es petezsakot latott. Nem feltétlen a mensi ideje számít, hanem a fogantatás. Nem várt az orvosom 2 heteket meg ilyesmi. Szóltam, hogy nem jött meg, van pozi tesztem(hozzàtennèm mensi előtt 5nappal pozi volt, de csak amikor elmaradt akkor hivtam) és egyből behívott. Igazán szólva nem értem a rengeteg rosszindulatot ami árad az emberekből. Babára várni, vágyni nehéz és minden apró remenybe kapaszkodunk.
2021. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!