Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációkor hasszúrkálás?

Ovulációkor hasszúrkálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik nap 2 3 órán keresztül nagyon szúrkált a bal petefészkem, a naptáram szerint csak rá 2 3 napra kellett volna legyen az ovulációm.

A hasszúrkálás az inkább azt jelenti, hogy aznap lesz az ovuláció vagy a következő napokban?



2021. febr. 14. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változó. Nekem ovukor van ilyen. Illetve az nem jelent semmit hogy 2-3 nap múlva kéne legyen. Nekem a lutelalis fázisom 14 nap. Volt, hogy hamarabb, volt hogy később volt ovu, mint naptár szerint kellett volna..de aztán a 14 nappal későbbi menstruáció mindig igazolta, hogy akkor volt és jól éreztem. Na persze nem is volt óramű pontos ciklusom..épp emiatt a 29 és 32 nap között változott.
2021. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A hasszurka ovulációkor van.Nem mindig naptár pontosan,eltérés is lehet mert nem vagyunk robotok
2021. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!