Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pisi melyik részéből lehet...

A pisi melyik részéből lehet jó eredményt kapni?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés.. Viszont tényleg komolyan kérdezem.

A Reggeli első vizeletet kis tégelybe fogom üríteni. De melyik részét?

Azért, ugy kb fél percig jön belőlem rendesen..

A legelső cseppekből, a közepéből vagy az utolsó cseppekből kapok jó eredményt?

Vagy mindegy?

Igen tudom... Szőkenős kérdés, ezzel ellentétben értelmes válaszokat várok/kérek szépen.

Köszönöm 🤗 (mentségemre szóljon, első baba lenne és 20éves vagyok)



2021. febr. 15. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Középsugaras vizelet. Tehát a közepéből.
2021. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy, mert ha van egy kis hcg színt a szervezetben, akkor már az első kis mennyiségű vizelet is kimutathatja. Viszont ha nincs hcg, ergo ha nem vagy terhes, akkor tök mindegy, hogy az eleje, közepe vagy a vége vizeletből csinálod a tesztet, akkor is negatív lesz. Ennyire egyszerű. Egyébként ha össze gyűjtöd egy edénybe, dunsztos üvegbe, az elejétől akár a végéig, akkor nem kell azon gondolkodnod, hogy biztos e az eredmény, mert abban benne van az eleje, közepe és vége is. Ez a tuti 😏
2021. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános vizeletvizsgálatnál mindig középsugarast kérnek, az a "legtisztább" pisi. Bár elvileg a sterilen gyűjtőtt vizeletnek lenne igazából egyedül értelme, de erre nyilván nincs kapacitás, azt magának otthon az ember nem csinálhatja meg.

Terhességi teszt szempontjából valóban mindegy.

2021. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a dokim, hogy az eleje és a vége a wc-be menjen.A többi a jó.
2021. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!