Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj puha,lennt van és...

Méhszáj puha,lennt van és nyitott? Ez mit jelent a 7.dpo-n?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.Orvos tudja csak a választ.Nekem is hasonló amúgy csak én 11.Dpo-on vagyok.Szerintem nekem meg fog jönni
2021. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor azt jelenti, hogy most lehet ovud. Elcsúszott. Nyitott és lent van puha, ilyen szokott ovukor leni, hogy minden szuper legyen. Ovu után bezárul és elindul felfele, majd mensikor kicsit lejjebb kerül, de nem annyira mint ovukor . Terhesség esetén felmászik szinte elérhetetlen lesz és zárt egészen szülésig. Szóval én személy szerint ovure tippelek, hogy épp most van, ma legyetek együtt, ha babát szeretnétek. Ovu után nem lesz nyitott soha, csak mensikor.
2021. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg fog jönni.Ovulációm orvos által igazolva 5-én volt.(uh-val)

#1-es voltam

2021. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elvileg a hőm is felment 37.2-n van 6 napja,tehát hő alapján volt ovum.
2021. febr. 16. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

[link]

A méhszáj néha szorosabban zárul mint a termékeny időszak előtt. Tehát ovu után bezár.

Ha még nyitott, akkor nem ért véget a termékeny időszak.


[link]


A két linken érdemes elolvasni a cikket.

2021. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan ez mint a nagy könyvben.

Nekem a 27.cn-on nyitott volt és puha,el is könyveltem hogy megjön,de a 29.cn-on azért teszteltem egy jó erős pozit:)

Ez a méhszáj vizsgálatos dolog nagyon más mindenkinél és egyáltalán nem olyan mint ahogyan le van írva.

2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!