Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyitott méhszájat szokott...

Nyitott méhszájat szokott nézni valaki babaprojekt alatt?

Figyelt kérdés

Év végén voltam orvosnál ingadozó menstruációval, ott azt mondták nincs szervi elváltozás, vérkép is rendben, endokrinológust javasolt.

De külföldön dolgozok, és csak ősszel megyünk haza.

Azt mondta figyelhetem az alapvető peteérés jeleit, és ha pontosabbat is szeretnék ki tudom tapintani a méhszájat, és érezhetem hogy mikor zárt és nyitott, de szerinte ez nem lesz elég, ha babát szeretnénk kelleni fog egy kis segítség. De én gyógyszerezés nélkül is szeretném addig megpróbálni, semmit nem veszíthetek.


2020. febr. 8. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj tapogatást javasolta?! Ha kétnaponta vagytok együtt akkor 100 %, hogy a termékeny időszakba beleestek, nem kell semmit nézni. Ha gyógyszer kell, akkor ott más gond is van.
2020. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a peteerest erdemes figyelni: nyitott puha mehszaj, tobb nyak, libidonovekedes.

Termeszetesen szerekkel is rasegithetsz,mert ha a menzi nincs rendben, akkor nehezebb a teherbeeses.

Ciklusbarat krem, baratcserje krem, es cukormentes, magas rosttartalmu napi 5 szori kisebb mennyisegu etkezes, mozgas.

2020. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Én nézegettem egyik hónapban a méhszájat, azon kívül, hogy érdekes volt megtapasztalni a ciklus folyamán a változásait, sokat nem értem vele. Annyira nem volt kellemes, hogy ezt rendszeresítsem.

A lányom bőven középidő előtt fogant, én meg mindig akkoriban próbáltam az ovutesztet is meg a méhszájellenőrzést is. Így nem is csoda, ha egyik sem hozott eredményt :)

Ingadozó menstruációval én is a kétnapi együttléteket javasolnám, mint az első válaszoló. Illetve nekem még biztosan segített a palástfű/cickafark tea ciklusfüggő fogyasztása, és még pluszban rádobtam napi egy maca-gyökér tablettát. A második ilyen hónapban, hogy ezeket bevetettem, sikerrel jártunk, szerintem ha csak enyhe hormonális eltérésed van valamilyen irányba, akkor ezek még tudnak segíteni (nekem gyanús, hogy a progeszteronom alacsony volt, minden menstruációm megelőzte 2-3 napnyi barnás pecsételés, és a gyerek is sokára jött össze, bár legalább gyógyszerek nélkül).

2020. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!