Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy meg kell...

Terhes vagyok vagy meg kell jöjjön?

Figyelt kérdés
Ovuláció előtt pár nappal (kicsi esély volt a terhesség, mensi után 1-2 nappal) megujjazott a barátom, és az ujján LEHET hogy volt előváladék. Ovulációkor picit görcsölt a hasam (ami eddig nem fordult elő), itt már elkezdtem aggódni hogy netalántán a beágyazódás fáj. Ma kellett volna megjöjjön a havim amit mindig erős hasgörcs előz meg. Tegnap és ma kicsi görcsöltem és a melleim is érzékenyek, illetve a hüvelyi folyás mértéke is megnövekedett tegnap este, mára viszont elmúlt, az előbb kb 4 percig szurkálódott a bal petefészkem. Ezek ugye mind a menstruáció de a terhesség jelei is lehetnek. Várjak még pár napot a mensimre vagy inkább vegyek egy tesztet? Lehetséges egyáltalán ettől teherbe esni?

2021. febr. 16. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded?Komoly nagyon kemény.....🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 tessék? Ne haragudj nem értem miről beszélsz :/ ez az első kérdésem a témában ha erre gondolsz:) lehet összekeversz valakivel
2021. febr. 16. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ez 100%.
2021. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ovulációkor megtermékenyítés van, amit nem lehet érezni. A beágyazódáshoz kell 2 hét-10 nap.
2021. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az igazság az, hogy a saját gondolataimtol paráztam be és nem vettem figyelembe a tényeket.
2021. febr. 16. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Birom ezeket a kerdeseket. Szted terhes vagyok? Es kb h raneztem egy fszra, attol terhes vahyok e? Az vagy!!!
2021. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!