Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajta vagyunk a baba témán a...

Rajta vagyunk a baba témán a férjemmel. Ma viszont csináltam a házimunkát és kétszer fájdalmasan belenyilalt a bal oldalon a hasam aljába...a munkám nem fizikai jellegű de ott is észrevettem már, de akkor nem annyira fájdalmas.. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek orvoshoz..
2021. febr. 16. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem egyszer volt ilyen nyilalás mikor pisiltem, na akkor ágyazódott be szerintem☺️
2021. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Nyúlhatnak a szalagok, lehet beágyazódás is, rossz mozdulat is lehet és meghúztad enyhén. Sok mindent lehet.:)

Szurkolok!!

2021. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó. Lehet az ovus fájdalomtól kezdve a pms tüneten át a (ha már több hete késik és terhes vagy) a szalagok nyúlásáig minden.


Hol tartasz a ciklusodban?

2021. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
10e körül volt az ovum a naptár szerint (bár tudom hogy az nem pontos). Jövőhét elején +-1nap nem várnám a dolgot...
2021. febr. 17. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kettes válasz közül lehet bármelyik. 🙂
2021. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beágyazódás lesz

Szurkolunk❤

2021. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem beágyazódást jelentett a nyilallgatás. Nálam kb 5 percig tartott. Rá 3 napra halvány pozit teszteltem. Ez az én kérdesem

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2021. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Holnap utánra nem várnám... Ma nagyon-nagyon halvány rózsaszínes "nyák"szerű dolog volt a wc papíron..

A bal oldalon a hasam alján éreztem hogy olyan mintha meg akarna jönni..

2021. febr. 21. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hónap akkor sajnos nem sikerült. 🙁 Valószínűleg még fog jönni.
2021. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát nagyon úgy néz ki hogy sikerült a baba, de még a 12. hétig várunk mindenképpen hogy elmondjuk a családnak. Késett 1 napot a havim, meg fájdogált a hasam gondoltam csinálok egy tesztet és halványan de pozi.
2021. febr. 24. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!