Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete tartó nem olyan erős...

1hete tartó nem olyan erős jobb oldali petefészek szúrkálás. Most vagyok a ciklus 21. napján?

Figyelt kérdés
42napos ciklusnál peteérés?Beágyazódás?Tegnap óta enyhe bal mell külső részén fura érzés. Nem olyan mikor menszesz előtt. Nem kemény. Előző menstruációm nagyon enyhe volt.Derekam is enyhèn fájdogál egészen lennt.Szerdán megyek dokihoz.
2017. dec. 11. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 42 napos ciklusaid vannak,akkor a 21 környékén van a peteérésed,nem?Vagyis most.

Ha most van szerinted a beágyazódás,akkor 1-2 nap múlva tesztelj,aztán kiderül,hogy baba van-e a dologban.:)

2017. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42 napig tartó ciklusnál, ha mondjuk átlag 12-16 napon luteis fázist nézünk akkor még peteérésed se volt. Kivéve persze, ha valamiért (ami azért nagyon ritka) volt egy extra peteérésed.
2017. dec. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen épp ezért nem èrtem, mivel a naptár szerint jövőhéten kellene, hogy legyen peteérésem. Sokszor hittem,hogy babás vagyok,de az mindig a ciklus vége fele volt. Most van először, hogy ezeket érzem ilyen hamar. A petefészek enyhe szúrása elmúlt ma.A bal mellem oldalán erősödött az érzékenység, viszont jobb oldalon semmi.Bízom a legjobbakban. 😊
2017. dec. 12. 08:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Megszűnt minden tünet,teszt negatív.
2017. dec. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!