Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második orgazmusból esélyes a...

Második orgazmusból esélyes a baba?

Figyelt kérdés
A páromm ovu előtt egy nappal délután voltunk együtt (csak akkor, meg egyszer ovu napján este), és kicsit túl korán ment el. Pár órával később este még egyszer együtt voltunk. Szerintetek ez mennyit ront az esélyeken? Tudom, hogy senki sem jós, de örülnék a véleményeteknek, hogy reménykedjek - e ebben a hónapban vagy valószínűbb, hogy nem fog most sikerülni? Köszi a válaszokat!
2021. febr. 22. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
ne legyetek ilyen tudományosak :) Spontán csináljátok amikor csak kedvetek van és ennyi a titok :) Jönni fog a babóca nyugi!
2021. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az miért ront az esélyen, ha az ovu előtti napon, és az ovu napján 2x együtt voltatok? :D Vagy csak én nem értem?
2021. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én se értem mire gondol,nyugi.Teljesen jó ahogy csinálták.Utána kéne olvasni a dolgoknak és akkor nem lenne szürke folt
2021. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy első alkalommal nem bennem ment el, hanem a számba. :D

Nem akarom túl idegeskedni, csak kíváncsi vagyok.

2021. febr. 22. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha a szádba akkor attól nem leszel terhes az biztos de ha utána benned ment el akkor van esélyed ami kb.15-20%/próbálkozós hónap(ok)
2021. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem lesz jelentősen kevesebb spermium a második adagban? Igazából ezt szerettem volna kérdezni, csak kicsit túl óvatosan fogalmaztam.
2021. febr. 22. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit kevesebb de nem a mennyiség a mérvadó hanem a minősége.Tehát a mozgása,egészséges e a szerkezete stb stb...Nem vagyok andrológus.
2021. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy ha egy pár naponta többször van együtt akkor az szinte lenullázza az esélyeket, annyira kevés lesz a spermiumszám. De köszönöm a választ, remélem, hogy ettől még sikerülhet.
2021. febr. 22. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, kell valamennyi idő, amíg a "minőségi cucc" újratermelódik, ezért általában azt szokták mondani, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni ovuláció környékén. De bizonyos spermiumszám felett szerintem mindegy.
2021. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!