Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ha terhes vagyok?!?!

Mi van ha terhes vagyok?!?!

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja voltam együtt a barátommal... azóta már meg is jött azonban már jó ideje be vannak dagadva az ujjaimm + a testem is olyan mintha nagyon be lenne vizesedve.... Már vagy 5 terhességi tesztet csináltam de mind negatív!! Lehetek megis terhes? Téves eredményt mutathattak a tesztek??? Lehet hogy méhen kívüli és azert nem mutatja a teszt?!?!


Vagy lehet csak túl reagalon?!?!??



2021. febr. 22. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Megjött és menstrualsz. De az nem normális ha ok nélkül vizesedsz.
2021. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem terhesség. A vizesedést nem árt orvossal kivizsgálni. Az gond, de köze sincs a terhességhez.
2021. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom.. hany eves vagy? 15?
2021. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Nem vagy terhes.
2021. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáltál, tesztek negatívak, tehát NEM vagy terhes. Tudtommal a méhen kívülit is mutatja a teszt, csak sokkal halványabb és lassabban erősödik, mint a normális terhesség esetén.


A vizesedést pedig bármi okozhatja, amiatt érdemes lenne konzultálni a háziorvosoddal, majd ő megmondja, hogy milyen kivizsgálások szükségesek.

2021. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

5!

Volt méhen kívülim, nemvárt napján full erős volt a teszt.


Kérdező! Ennyi eszed tenyleg nincs egyedül?

2021. febr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy terhes. Mondjuk a vizesedés miatt ajánlott lenne elmenni az orvoshoz. Ha terhes is lennél amit erősen kétlek akkor sem jelentkezik vizesedés ilyen korán.
2021. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: mea culpa, csak itteni sztorikra hagyatkoztam. 🙂 (5 voltam)
2021. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!