Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, de...

Fogamzásgátlót szedek, de napok óta "rossz" a gyomrom, fáj a hasam és nagyobb is mint szokott. /Feszül/Sokat, jó étvággyal eszem, többet, mint eddig. A teszt negatív lett/sajnos/. Attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal a menszeszem végén együtt voltunk.Mindíg van egy kis sperma "folyása" már előjáték közben.
2008. dec. 3. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

ha fogamzás gátlót szedsz s negatív teszted lett, akkor nem valószínű h terhes vagy.

ha nem vagy biztos ebben menj el dokihoz, h megnézzen.

2008. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt irod,hogy tabit szedsz,és a teszt negativ s sajnos:O

Ezt nem értem.Ha babát akartok miért szedsz tabit? Amugy én is ezeket érzem,de én hétfőn veszek egy tesztet,és kedden reggel tesztelek.szoritok hogy az legyen amit szeretnél.

2008. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fog.gátló a hét nap szünteben is véd, akkor sem lehetsz terhes, de ha babát szeretnél ,akkor miért nem hagyod abba a gyógyszert? Vagy párod nem szeretné?

2008. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!