Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8.dpo predictor early 2perc...

8.dpo predictor early 2perc után ? Szellemcsik az ilyen vagy az később jönne ki ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 23. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a predi nagyon érzékeny így mindig látszik rajta valami, ha nagyon nézzük. 2 nap múlva terhesség esetén szép halványka lesz. Ez negatív, de csak mert ennél erősebbek is szoktak lenni baba nélkül. 9. dpo előtt meg fölösleges tesztelni, mert nem mutathatja ki!!!! 9.dpo az első olyan nap amikor már mutathat valamit a teszt, de az is baromi ritka :D Türelem, két nap múlva ismételj.
2021. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak türelmetlen vagyok :) nekem ha negativ az mindig negativ volt max szaradas után látszott a helye a csiknak. Így úgymond egyből sosem volt rajta semmi :) bízom nagyon :)
2021. febr. 23. 15:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán ezért nem jó ötlet tesztelni mert aztán jön az agyalás de ez persze te dolgod.2-3 napot várj és próbáld újra azt a tesztet
2021. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Nem hiszem el, hogy nem tudsz egy hónapot várni. Ahogy tele raknak már rohansz is tesztelni. Minek?

A nem terhesség egyik első jele a menstruáció elmaradása. Utana kell teszt. Kapjal észbe míg másra nem veri az urad, akinél bármikor és barhogyan lehet. Ne legyél őrült.

2021. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mennyi frusztrált nőstény 😂😂😂😂
2021. febr. 23. 15:53
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lesz belole valami. Nekem is ilyen volt 8.dpon. Ismeteld meg holnap reggel 😍
2021. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Több mint egy évnyi próbálkozás alatt nekem amikor a predictor tényleg negatív volt, akkor bárhogy nézhettem, forgathattam, sehogysem látszódott rajta halványan sem 2. csík 😇 aztán az egyik hónapban megjelent rajta egy ilyen halvány kis reményvonal... Azóta 33 hetes vagyok, drukkolok kedves Kérdező!
2021. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Fell negatív
2021. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Végre megjöttek az értelmesek és nem nem azért mert pozitívat mondanak ... tapasztalatokat vártam és koszinom ,hogy írtatok!! :)
2021. febr. 23. 17:04
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg korai még a tesztelés, hogy biztos eredményt kapj, főleg azért is korai, mert sajnos (tapasztalat) lehet, hogy menzesz előtt a teszt +, mégis megjön, mert kémiai terhesség volt csak, és az ember meg persze bele éli magát. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni, lassan 3 éve én is várom a csodát, de a mai tesztekkel csak akkor mehet biztosra az ember, ha már késik, és nagyon jól látható pozitív!

Ha izgulsz rajta, az csak rossz, és ebben a helyzetben rosszabb a kétesélyen izgulni.

Remélem később szép pozitív teszted lesz, de addig is nyugi, és türelem! :)

2021. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!