Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhesség? Érdekelne ki...

Ikerterhesség? Érdekelne ki mit gondol,hogy akinek ikerterhessége van vagy esetleg ikreknek adott életet szerintetek mitől sikerült? Volt a családban? Véletlen? Szedtetek valami terhes vitamint? Barátcserje? Inofolik? Méhpempő? Vagy esetleg egyéb?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Clostyval sikerült. Fiú lány ikerpár. De a családunkban apai ágon van még több 2 petéjű ikerpár is, apám kistesói is azok voltak. Szóval lehet ez is számított.
2021. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szomszédoméknál senkinek nem volt a családban iker. azt mondta neki a doki, hogy a fogamzásgátló hajlamosít... amellett lett terhes.
2021. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hugom harmadik terhessége ikerterhességnek indult, igaz a végén csak egy baba született :) A családban két ikerpár van, az unokatestvéreink és az egyik másodunokatestvérünknek is ikrei vannak. Hugom nem szedte csak az Elevitet.
2021. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már egy lányunk. Szerettünk volna még egy babát. Hosstú hónapokug próbálkoztunk, majd mikor összejött sajnos elvetéltem.

Ismét pár hónap próbálkozás után abvan maradtunk h hanyagoljuk a témát (elkezdek foggátlót szedni) mert kaptam egy új állást.

A bogyót nem tudtam elkezdeni, mert nem jött meg. 😊

Nagy meglepi volt mikor a doki közölte h "mind a 2 szívhang rendben van"


Se az én családomban, sem a férjemében nincs iker. Nem szedtem semmit.

2021. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. febr. 24. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Déd és nagymamámnak voltak ikerfia :), anyai ág, én egyke vagyok, kíváncsi vagyok nekem ikreim lesznek-e.
2021. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!