Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szerintetek baba a...

Lehet szerintetek baba a dologban?

Figyelt kérdés

Tudom nem lattom a mehembe, nem is ezert kerdezek csupan tapasztalatok erdekelnek mert olyat erzek mint meg soha..

Noha meg nagyon korai lenne azt is tudom nem tudom hova tenni.

Szoval peteeres elott 1-2 nappal es utana is 1-2 nappal voltunk egyutt a parommal. Ennek 5 napja...

Es azota enyhen faj a cicim es mintha kemenyebb feszesebb lenne, pedig csak mensi elott 5 nappal szokott kb ez jelentkezni.

A masik hogy tegnap is es mai ereztem nagyon enyhe gorcsot, nyomas erzest a mehembe.. gorcsot szinten par nappal mensi elott szoktam

Ma vagyok a 17.ciklus napom

Ciklusaim kb 30 naposak

Nekem nagyon fura hogy ilyen koran erzem ezeken. Volt mar valakinek ilyen es mi lett a vegkifejlet?



2021. febr. 23. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 nap alatt meg be sem agyazodik a megtermekenyitett petesejt. A terhessegi tunetek pedig az elmaradt menstruacio utan kezdodhetnek. Lehet, hogy az utobbi egyuttletek valamelyikebol osszejohet a baba, de most nem terhessegi tuneteid vannak.
2021. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat epp ez az.. en tisztaba vagyok mi hogy mukodik. Nem vagyok buta..

De megse ertem mi tortenik velem most akkor...😏🤷‍♀️

2021. febr. 23. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a peteérést érzed.
2021. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak túlzottan figyeled magad. Ha nem terveznétek babát, akkor fel sem tűnnének ilyen apróságok.
2021. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg érezheted, mert én éreztem. Ovum napjától fajták a melleim, jó, nem 5 napppal utána, de kb 1 héttel később a görcsöket is éreztem, 3 vagy 4 napig. Nem, nem figyeltem magam, már csak azért sem, mert nem beszéltük meg, hogy na akkor csináljunk gyereket.


Éppen ma 13 hetes.

2021. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, én is ereztem ezeket. Azt kiderült full nem is akkor volt se ovu, se beágyazódás, se semmi...

Beképzeltem, annyira akartam a babát.


(Össze is jött, csak nem középidőben, hanem a legvégén, ultrahanggal követve lett)

2021. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek ment a zold kez 😊

Örülök, hogy nem bunkòskodott velem senki, sajna itt gyakran az megy..

Èn tènyleg tudom hogy 10 nap legalàbb kell a beàgyazòdàsig ha nem több.

De ilyen nekem tènyleg soha nem volt hogy fàjjon a mellem ilyen koràn..

Ugyan nem Uh val hanem Lh tesztel nèztem az lett pozi 1 nap, előtte ès utàna is negatìv. Illetve elèg jòl èreztem is az ovum, 2 napig szurkàlt ès görcsölt nem tùl erősen de erősebben. Azèrt bìzom benne, hogy hàtha jelent valamit... 🙏

Igen tènyleg nagyon szeretnènk màr babàt ès lehet jobban is figyelem a testem.. 🤷‍♀️

2021. febr. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!