Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete kesik a mensi negativ...

1 hete kesik a mensi negativ a teszt esetleg lehet meg baba a dologba?

Figyelt kérdés
Tudom kicsi az esely de akinek volt mar ilyen es kozbe varandos volt az irjon legysziii☺️
2020. nov. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet😊sok sikert kívanok
2020. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem reménykednék. Ha időben volt ovud, kizárt a terhesség, ha szokott több mint egy héttel hosszabb ciklusod lenni akkor van esély.


Késni késik mert vagy nem volt ovud, vagy jóval később volt, hormongond lépett fel, esetleg ciszta.


Terhesség persze továbbra is akkor lehetséges, ha egy hetet csúszott az ovud és ezért nem mutatja a teszt. Pici az esély. Sok sikert, de sajnos ennyi idő elteltével általában nem terhesség az ok.

2020. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3assal értek egyet.


Én is inkább hormonbajra gondolnék, mint babára.

1hét után már minimum halványan látszania kellene

2020. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első babámmal ez volt. Később volt ovulaciom.. Nagyon nagyon a végén. Később fogant. Egy hetes késésnél negatív volt a teszt, rá pár napra irtó halvány.. De szinte annyira hogy azthittem csak odahalucinálom. Lámpa fénynél nézegettem :D Végül csak a digitális clearblue mutatta ki. Szerintem még ne add fel. Drukkolok :))
2020. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!