Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei lehetnek a...

Milyen tünetei lehetnek a terhességnek tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos kifejletettem egy tablettát az első héten (jangee 0,02), kb 16 órával később vettem be. Négy éve szedem, eddig minden rendben volt. Iszonyú parás vagyok, ezért szeretnék lélekben felkészülni a legrosszabbra. Tesztet tuti fogok csinálni, mert évek óta minden hónapban csinálok, de addig is tudni akarom, hogy tabletta mellett is ugyan olyanok-e a terhesség tünetei mint tabletta nélkül? Szerencsére soha nem voltam még terhes, de ha jól tudom, hányinger, feszülő mellek lehetnek pl a tünetek?

2021. febr. 24. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazok a tünetek. De ha ennyire parázol tabletta mellett is akkor használjatok hozzá óvszert. Vagy ne szexelj. De az állandó idegesség miatt képzelhezed be a tüneteket.
2021. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ha nem lenne a vírus, tavaly nyáron elköttettem volna magam. Most várok...
2021. febr. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!