Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két esemény utáni tablettát...

Két esemény utáni tablettát vettem be 1 hét alatt, valami baj van?

Figyelt kérdés

2 esemény utáni tablettát vettem be 5 nap különbséggel. Tudom, hogy nem szabadna, de inkább nem kockáztattam.

Mondták, hogy előfordulhat pecsételő vérzés mellékhatásként, de ez már az ötödik nap, hogy vérzek. Egyeltalán nem erős vérzés, csak nagyon kis mennyiség, mikor wc-re ülök, de még nem állt le. Vajon ez normális, vagy aggódnom kéne?

Nem tudom jól elmagyarázni de lehet, hogy mind a két tabletta hatása miatt jön több?



2021. jan. 6. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Szétcseszted a hormonháztartásod, most esetedben nincs olyan, hogy normális. Semmi nem normális, de most minden az, mert felborult és kiakadt a szervezeted.

Ha egy hónap múlva is vérzel, akkor kezdj aggódni.


Mellesleg a gyógyszerre is rá van írva emlékeim szerint, hogy egy cikluson belül egyszer lehet. Ez nem cukorka...

Ha ennyire szeretsz gyógyszert kapkodni, akkor keresd fel az orvosodat, és írass fogamzásgátlót. Többre mész vele, csak szedd is be.

2021. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
1 is hónapokra hazavágja a hormonháztartásod, nem hogy 2, most mindenre is számíthatsz.
2021. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
És vajon ki írt fel neked ennyit? Egyet szoktak.
2021. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Angel3000 ***** válasza:
57%
Szia! Nem szabadott volna ilyen csinàlnod! Ez az esemély utànni tabletta csak tényleg „baleset“ esetén kivàllò, de nem szabad 2 x bevenni 1 héten belûl! Ne csodàlkozz, ha meg fogja zavarni a menstruàciòdat! Ez a gyògyszer magas hormontartalma miatt nem alkalmas fogamzàsgàtlàs céljàbòl csak ugy beszedni! Jobban teszed, ha el mész a Nôgyògyàszhoz és feliratsz egy normàlis fogamzàsgàtlò tablettàt, amit rendszeresen kell szedni.
2021. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

A Darwin díjra hajtasz? Tisztában vagy vele hogy egy is lórúgás a szervezetnek?

Azt nem értem hogy miféle orvos írt fel neked egy héten belül kettőt. Vagy képes voltál elmenni pár napon belül egy másik orvoshoz is, aki nem tudta hogy már bevettél egyet?

Egyáltalán nem csodálkoznék ha ennek végül életmentő műtét lenne a vége.

2021. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kaptál vacsit és nagyon éhes voltál? (Micsoda eszetlenség!!!)
2021. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Itt nem kell recept ahoz, hogy kiadják a patikában. Nem tudom mit csinálhattam volna mást, a terhesség az utolsó dolog amit szeretnék,jobbnak tűnt ez mint az. Tudom hogy nagyon meggondolatlan volt, én is tudom mekkora hülyeség. Aki az életmentő műtétről beszélt, remélem nem csak azért mondta, hogy mégjobban megijesszen, így is eléggé félek már, nem értem miért kell ilyenkor mégjobban beleverni a frászt és lehordani egy olyan embert aki fél és segítséget szeretne.
2021. jan. 6. 12:04
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem véletlenül mondtam az életmentő műtétet, de akkor dugd a fejed a homokba és nyugtasd csak magad...

Remélem, legalább nőgyógyászhoz van már időpontod, nem kéne húzni az időt.

Mellesleg mint mondtam, ez egy lórúgás a szervezetnek. Ha annyi eszed van hogy egy héten belül megint felelőtlen vagy, akkor sem eshetez teherbe mert hónapokig tart mire visszaáll a hormonrendszer egy ilyen tabi után.

2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Jó Isten gyere le...

Ha tudod hogy nem szabad akkor minek vettél be 2-t?????

1 is elég a szervezetnek ahhoz hogy felboruljon tőle a hormonháztartás.

2021. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem, ha már egyszer megtörtént, miért nem tanultál belőle...
2021. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!