Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty több kárt okozott mint...

Closty több kárt okozott mint hasznot. Ez létezhet?

Figyelt kérdés

Mégjobban felboritotta a hormon háztartásom, egekbe vitte a prolaktinom. Rosszul stimulálta az agyalapi mirigyem... Olyan tüneteket okozott amit álmomban nem gondoltam volna.

-Hőhullámok

-Szédülés

-Pszichozis

-Halucinaciok

-Aludni nem tudtam

-Étvágytalanság

-homályos látás

-Tejcsöpögés...

Nagyobb gondjaim lettek mint closty előtt voltak. Úgy néz ki ez nem nekem való...


2021. febr. 25. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:( azért ez nagyon sok mellékhatás. Segíteni nem tudok. Az orvos mit mondott?
2021. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egyik azt, hogy ez tok normális.... Úgy hogy váltottam.... Hát majd lesz egy új hormonpanelem. Ha kell akkor majd gyógyszerek. Így jártam, kicsit duhit...
2021. febr. 25. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!Hányszor kaptad a Closty-t?Én kétszer és nem volt ilyen gondom
2021. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1x. De soha többet.
2021. febr. 25. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rossz akkor nyilván ne.Nekem nem volt semmi ilyen gondom.Étvágyamat megnövelte azt viszont határozottan állítom.Új orvosom van,ő mondta hogy nem írja fel mert van hatékonyabb megoldás is.Nem is bántam mert nem akarok hízni a Closty-tól.Van más is ami jó ez helyett
2021. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos kemény mellékhatásai lehetnek, előfordul, hogy kárt csinál. Én hetekre a szaglásomat vesztettem el tőle (nem volt még covid, mielőtt bárki erre fogná).
2021. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor akkor is felírják, amikor lenne kíméletesebb megoldás. Csak az általában több idő, amíg eredménye van. PCOS esetén pl. nagyon sokat árthat a Closty. Sokszor van probléma a petefészek túlstimulálásából. Sokszor a sikertelenség hátterében inzulin gond, elhízás stb. áll, amit diétával és mozgással - igaz nem egyik pillanatról a másikra - kezelni lehet. Sokszor alaposabb kivizsgálás nélkül is felírják. Kérdező, jól tetted, hogy váltottál. Remélem jobban leszel és sikerrel jársz. Kitartás!
2021. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretem a clostyt, nálam ugyan nagy kárt nem csinált, de alaposan végiggondolva ez egy peteérést erőszakoló cucc. Mert ugye nyilván okkal nincs peteérés amit illene kezelni, nem pedig kierőszakolni az ovut.

Sajnálom, hogy ennyire rosszul sült el :(


Volt előtte vizsgálatod? Miért kellett a closty? Járj utána mindennek. Ha az alap probléma kezelve lesz, akkor jönni fog a baba is.


Minden jót kívánok!

2021. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pco +IR.

Diétával volt peteérés csak gyenge...

Turelmetlen voltam és ez lett a vége.

2021. febr. 25. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is megszívtam vele rendesen,bár nekem inkább brutál fájdalmakat okozott, viszont maradandó károsodás nem ért.Szurkolok, hogy rendben legyél te is.
2021. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!