Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély, hogy terhes...

Van még esély, hogy terhes vagyok? Nemvárt napján negatív a teszt.

Figyelt kérdés

Az orvosom ultrahanggal követi a peteérésemet mivel closty-t szedek. Legutóbbi menstruációm november 8. volt. Az orvos miután megnézett mi újság, azt javasolta 19,20,21,22 legyünk együtt, de már 22 este kezdjem szedni a progesteront. Ez alapján mikor lehetett az ovulációm? :) Ma kellett volna/kellene megjönnie eddig semmi még jele sincs, hogy megakarna jönni. Reggeli gyógyszertári teszt negatív. Ez így bukta, kellett volna mutatnia már valamit?

2. clostys hónapom legutóbb időre megjött. Összesen 8. próbálkozós hónapunk.


Kinek mikor mutatott elsőnek pozitívat és milyen teszt?



2020. dec. 6. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10. dpon a Facelle már egyértelműen pozitív volt.
2020. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem kémiai akkor bizony karcos pozi. Nekem kémiai terhességnél volt halvány pozi a prediktor, a veterás meg negatìv,aztán meg is jött. 3 maradó terhességnél nemvàrton leszaladtak a csíkok.
2020. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta miujs?
2021. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött azóta is mindig :(
2021. febr. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!