Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára ezelőtt nagyjából 50...

Utoljára ezelőtt nagyjából 50 napja volt az utolsó együttlétünk, fogamzásgátlót szedek 7 éve amit akkoriban PCOS miatt javasolt az orvos,lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az utolsó "menstruációm" 3-4 napig tartó barnás "vérzés" volt csupán,és azóta elvégeztem mar 3 tesztet is,mimdegyik negatív lett de az egyetlen ami aggaszt, hogy állandó mellfeszülésem van.

2021. febr. 26. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.3 db teszt mutatná már réges régen főleg 50 nap után pfff

A barnázás valószínű hogy progeszteron hiány

Hormonális egyensúly zavar is okozhat mellfeszülést

Menj el orvoshoz és kiderül mi a helyzet,de ez 99% hogy nem terhesség

2021. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 26. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan kimutatná már a teszt, 50 nap után pláne. Szerintem is valami hormon problémád lehet, viszont ebben az esetben minek a fogamzásgátló? Felesleges így szedni és tönkre tenni a szervezetedet.
2021. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet pont a fog.gátló zavart be.Bár normál esetben pont hogy beállítja a szabálytalan ciklust szabályosra.Láthatóan nálad nem végzi a dolgát.Vagy másik kellene vagy nem is kéne.
2021. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyan az utolsó tesztet a 44.napon végeztem,azóta nem de feltételezem akkor is kimutatta volna.
2021. febr. 27. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet bár kétlem hogy terhes vagy de mindegy 1 db teszt nem egy tragédia.Aztán kivizsgálás kéne mert a ciklusod megborult vmi miatt
2021. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!