Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » .Erosen ketelyeim vannak a...

.Erosen ketelyeim vannak a baratnommel kapcsolatba. Szeptember elejen voltunk eloszor szexuálisan egyutt. Május elejére van ki irva a szülés. Valahogy se hogy nem stimmel az idopontot.En arra gondolok hogy nem tolem terhes?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 19:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrahang alapján előrehozták a szülés napját 2 héttel, és május 22re írtak ki.
2021. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a kiskönyvét, abból sokminden ki fog derülni.
2021. febr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%

A terhesség megállapításának ideje akkora kamu..


Pl augusztus elején menstruált(vagy nem rendszeres a menzesze és pl szeptember első hetében, aztán odaállít megállapításra, szeptember 10én, megnézik az uhn, azt mondja a doki, hogy hmm normális ciklussal kell számolni, ez az embrió már elég nagynak látszik, nem lehet, hogy 2 hete fogant, biztos korábban, visszaszámolok egy ciklusnyi időt..


Az én gyerekem nem foganhatott a doki szerint akkor(a mérete alapján), mikor mondtam, de előtte egy hónappal, utána meg két héttel nem voltam senkivel együtt. Az exem, akivel korábban szexeltem nem lehet a gyerek apja(vércsoportilag nem stimmel), hiába erősködött a doki..


Akkor fogant, amikor mondtam, ha méret és ciklus alapján nem is lehetne, és 2 héttel korábban is született, mint a doki előírta, de megfelelő súllyal és hosszal, sőt a bőre már hámlott, azt mondták túl is hordtam, azoknak a babáknak szokott ilyen lenni a bőre..


Ha nem pontosan menstruál, a legtöbb nő nem!, akkor 2-3 hét eltérés lényegtelen.


Most egy 0- apától lenne az A- gyerekem úgy, hogy én B- vagyok, ha a dokinak igaza lett volna. Ja és a gyerek kiköpött apja, van egy ugyanolyan “foltjuk”-nem anyajegy is ugyanott.


“Vérzés után 4 nappal nem foganhat a gyerek” Francokat nem.

2021. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Majus kozepere vagyok kiirva, aug 18 korul fogant.
2021. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha május elejére van kiírva az még nagyon sanszos,hogy augusztusban lett "megcsinálva".

Az én dátumom május 20 és már a mi babánk is augusztusban fogant. 28 körül. Csak viszonyításként írom.

2021. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Az még az előző pasijától van.
2021. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kérdező utána számolt, mert eltünt, mint fekete macska az éjszakában.
2021. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség 40 hét (legalábbis a kiírt dátumot így számolják), és nem a fogantatástól, hanem az utolsó menstruáció első napjától számolják.

Pontos dátumot nem írtál, de ha pl május 10 a kiírt dátum, akkor az utolsó menstruáció valószínű augusztus 3 környéke, a fogantatás pedig valahol aug 15-22 között valószínű. Ha ennél későbbi a kiírt dátum akkor beleferhet a szeptember eleje, vagy akkor is, ha pl hosszú a ciklus, később volt peteérés. Te tudod a pontos dátumokat, a terhesgondozási kiskönyben benne lesz az utolsó menstruáció időpontja.

De nekem kicsit furának tűnne, ha augusztus közepén teherbe esik valakitől, majd mikor még nem is tudja lefekszik veled is, csak hogy átverjen?

2021. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Egy baratnőm éppen terhes...május első hetére van kiírva. Biztos benne, hogy augusztus 20-án fogant a baba...
2021. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
En arra gondolok hogy amikor eloszor el jott hozzam augusztus közepén akkor mar terhes volt ,mert szeptember elejen voltunk együtt eloszor szexuálisan . Ra kb.ket hetre csinalt egy tesztet es pozitiv lett mert nem jött meg neki a havija. Ezért gondolom hogy nem tolem van a gyerek. Persze 4 honap utan most februarba kidobott.
2021. márc. 9. 03:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!