Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz más,ha hamar terhes...

Gyak.kérd. kérdése:

Mi lesz más,ha hamar terhes lennék megint,több lesz a vizsgálat,a doki jobban figyelne rám meg a picire?

Figyelt kérdés
Akik 1éven belül estek teherbe a szülés után azoktól szeretnék választ kapni.

#Gyors teherbeesés szülés után
2021. febr. 24. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Minek kellene jobban figyelni?
2021. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Semmiben nem volt más a terhesgondozás, pedig császár után 4 hónappal fogant a második (tervezetten).
2021. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk 9 hónapos múlt a fiunk mikor mentem a dokihoz kontrollra, mivel sürgősségi császárral szültem, viszont nem akartunk nagy korkülönbséget a gyerekek között így megkérdeztem az orvost, hogy mikor kezdhetünk próbálkozni. Mivel mindent rendben talált, így mondta hogy nyugodtan indulhat a baba-projekt. Közben még szoptattam a fiamat 15 hónapos koráig.

Nem volt több vizsgálat mint normál esetben, minden rendben volt a terhesség alatt, 6 nappal született hamarabb a kistesó a kiírt dátumhoz képest. A két gyerek között 18 hónap és 2 hét a korkülönbség.

2021. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak császárosoknál merülhet fel mint gondolat vagy, ha valakinek extrém problémás volt az előző terhesség, de akkor sem plusz vizsgálatok vannak, csak az adott vizsgálaton a doki tudja mi az amire mindenképp figyelni kell.

Ha hamar szeretne újra terhes lenni egy császáros anyuka, akkor javasolt orvossal konzultálni, hogy minden rendben van e a heggel kívül belül.

A terhesség alatt viszont semmi plussz nem lesz. Tényleg csak a császárosoknak kell kicsit figyelni, de nem igényel több vizsgálatot, a normál vizsgálatok alatt jobban megnézi mindig a heget a doki uh-n, ennyi.

2021. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztk rendelésre jártam mindkét terhességem alatt. Az első sajnos koraszüléssel és a fiaim elvesztésével végződött. Viszonylag hamar, pár hónap múlva újra terhes lettem. Sokszor pont az az orvos rendelt akinél az ikrekkel voltam és persze az előzmények ismeretében jobban odafigyelt rám. Több terhesség megtartó gyógyszert kaptam, mindig nézte a méhszáj állapotát, gyakrabban hívott vizsgálatra. Rendes volt.
2021. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!