Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » .Erosen ketelyeim vannak a...

.Erosen ketelyeim vannak a baratnommel kapcsolatba. Szeptember elejen voltunk eloszor szexuálisan egyutt. Május elejére van ki irva a szülés. Valahogy se hogy nem stimmel az idopontot.En arra gondolok hogy nem tolem terhes?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 19:37
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Augusztusban volt nalam eloszor...vagyis akkor ismerkedtünk meg. Egy társkereső oldalon irt ram augusztus elejen. Aztan nagyon sürgős volt neki le jonni hozzam. Augusztus 13 an le is jott de szexulalisan nem tortent semmi. Szeptember elejen en mentem le hozzá es akkor meg tortent a dolog. Ra kb.2 hetre irta hogy nem jött meg neki es csinal egy tesztet ami pozitiv lett . Ez ugy hirtelen meg lepett. Teljes bizonytalansagban vagyok. Februarba ki dobott ...szakítottunk.

Ezt a felfogást tole nem ertem. 4 honap egyutt éles utan ki dobni valakit egy apro vita miatt. Nem a gyerek miatt vitaztunk azt hozza teszem. A Dns teszt meg draga es nincs is ra penzem. Mert o szerintem nem járulna hozza mivel azota szoba sem all velem. Maradna a bíróság. Ha viszont ott bukok akkor nagyon sokat fizetek.

2021. márc. 9. 03:47
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon kéred az apaság megállapitását. Ha még is te vagy az apa. Akkor a havi gyerek tartást kell fizetned
2021. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!