Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
43 vagyok, parommal szeretnenk babat. Napra pontosan 28 napos ciklusaim vannak, most a 36. napon vagyok de még mindig semmi. Ma teszteltem, negativ. Mivel inszeminacio elott allunk ciklus 14 napon voltunk atjarhatosagi vizsgalaton. Ovu is kb akkor volt, az orvos azt mondta, h ez a vizsgalat se a menzibe nem kavar be, se az esetlegesen benn levo spermat se moshatta ki.
2021. febr. 27. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A teszt negatív, így szerintem a terhességet kizárhatod.
2021. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Hát lehet, hogy bekavart azért sosem lehet tudni, hogy reagál a szervezet. Nekem ilyenkor mikor jön a tavasz csúszik 2 hetet évek óta.

Amúgy alegjobb helyre írtál a korod miatt jön majd, hogy minek már neked gyerwk sok itt a kedves okos megmondó.

42 vagyok, és már megkaptam én is itt😂😂

2021. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Ha negatív a teszted akkor valószínű nem vagy terhes.De ha pár nap múlva még egyet tesztelsz azzal sem kerülsz hátrébb.Persze ha nem jön meg addig sem.Ami érdekes nekem hogy sokan mikor elkezdenek erősen próbálkozni akkor sokszor ez van.Mármint hogy nem jön és egyéb tüneteket produkál.De ezt nem piszkálásból mondom hanem tényleg így látom.Nekem is volt átjárhatósági és nekem nem volt utána semmi extra.Attól neked bekavarhatott nyilván hisz nem vagyunk egyformák sem pedig robotok hogy ugyanúgy működjünk egy algoritmus szerint.Valami kavarodás van nálad az biztos.Rendeződni fog magától
2021. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!