Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így is terhes?

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés
Van egy halvány pozitiv tesztem,de jól látható.utána 2 negatív...szerintetek a pozi csapott be? Vagy inkább a 2 negatív?
2021. febr. 27. 14:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyisd meg a leg első linket arrol a halványról van kèp közelebbről is
2021. febr. 27. 14:55
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdezö, ilyen hosszú ciklusnál 20. Napon ovu van, nem terhesség és sokszor reagál az lh csúcsra a hcg teszt is. Most kell a babáért együtt lenni.
2021. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát èn ezt tudom de nem csak ovulációkor lehet teherbe esni
2021. febr. 27. 17:42
 14/16 A kérdező kommentje:
Nade nem is az a lènyeg csak kíváncsi voltam hogy ti mit gondoltok erről:)
2021. febr. 27. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Azt ugyan ovu nélkül hogyan lesz petesejted amit megtermékenyít a párod? Ovu nélkül nincs terhesség. Az más kérdés, hogy amire te gondolsz, hogy bármikor lehet ovu. Igen lehet bármikor, ha nem figyeled, de egy ciklusban csak egyszer. Csúszhat az ovu akár két hetet is és akkor két héttel később lesz mensi is.

Szóval csak is ovulációkor lehet teherbe esni. Mármint amint az megtörténik. És te pont a ciklusodnak megfelelően ovu időben vagy. Tehát ovud van. Ha terhes lennél, akkor már javában minden teszted pozi lenne. Az lh csúcsra meg pont jól reagál a hcg teszt.


Olvasgass még a témában, mert így csak csalódni fogsz.

2021. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam csak rosszul fogalmaztam. Mindig èrzem amikor ovum van de ebben a ciklusban nem èreztem eddig,de lehet hogy kèsik.

Ès szerintem ha az ovum kèsik akkor a mensim is el tolodik.

Csak meg lepődtem a 2 csíkon bár igaz hogy halvány de úgyis egyből a terhessèg jutott eszembe...:(

2021. febr. 27. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!