Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 tesztet csináltam mindegyik...

4 tesztet csináltam mindegyik negativ! 1 hete késik bebarnult a mellbimbom, derék fájás émelygés megvan. Ha nem baba akkor mi lehet? Nagyon szeretnék babát:- (

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ehhez doki kell!!!!
2008. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
én 8hetesen is negativat teszteltem.még nincs minden veszve:)
2008. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
remélem:)nagyon szeretnék babát:)
2008. dec. 3. 17:54
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
A mellbimbo csak syules kornyeken barnul be, es a derekfajas is csak kesobb jon. Bar ez nem szentiras. Viszont ha 1 hete kesik, akkor a doki mar ultrajanggal is meg tudja mondani, hogy baba-e vagy sem.
2008. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Nekem még a poz. teszt előtt bebarnult a mellbimbóm és így volt félidőig, na meg a végén! Menj dokihoz, már talán ki tudja mutatni! De vigyázz a korai időponttal, saját hibám okán figyelmeztetlek: Az egykori dokim azt mondta, hogy "ez a méh tök üres". Másnap poz. teszt!

Sok szerencsét!


Üdv

2008. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sziasztok én tegnapra nem vártam a menszt és nem jött azóta sem.ma reggel csináltam tesztet de negatív,de furcsa mert émelyegtem,ma olyan furcsaságot éreztem a fejemben és feljött a savam ami nem szokott.szerintetek lehetek terhes?
2008. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5.! Lehetsz, persze, újabb teszt 4 nap múlva!!! :-)

Kérdező, te is ismételd meg! Szupik a tünetek!

2008. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Muszály a 4 napot megvárni az újabb tesztel?Zsu:)
2008. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Zsu, ha tegnapra nem vártad, akkor igen, nem árt várni 4 napot, ha biztosra akarsz menni, már amennyire ebben a témában biztosra mehet az ember... :-)
2008. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges, hogy később volt peteérésed. és még túl fiatal a baba,ahhoz, hogy pozityv tesztet tudjon "produkálni". Azért lehet az, hogy egy hét késés után még nem mutatja a teszt! Hétfőn próbáld újra!Ha még mindig semmi, akkor menj el orvoshoz, mondjuk mindenkép menned kell, ha baba ha nem akkor is :) !!!Sok sikert a babához! ÍRj majd ha teszteltél újra!

2008. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!