Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét szombatra nem várom....

Jövő hét szombatra nem várom. Voltak furi tüneteim (alhasi és derék fájás), és elmentem ma a dokihoz végül, mert féltem, hogy felfázás. Milyennek kell lennie a méhnyálkahártyának egy héttel a menszi előtt ha nem várom?

Figyelt kérdés
Lehet egy kis hugyuti gyulladásom, hétfőn mennem kell laborba. Továbbá a bal petefészkemben van 2 db cysta. Az egyik 2.5 cm, a másik 1,5 cm. Rákérdeztem, hogy milyen a méhnyálkahártyám, és azt válaszolta rá, hogy: "Vastag, vastag, mint amilyennek lennie kell menszesz előtt". Akkor ezek szerint nem vagyok babás :(
2008. ápr. 18. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy milyennek kell lenni elötte.ha nem vagy terhes tuti vékony mert a méhnyálkahártya leválik és az löködik ki menzi formájában..ha terhes vagy akkor nagyon vastag..nekem 5 hetesen irtozatosan vastag:Dvárj még egy kicsit..csak mert az elsö gyerekem ciszta mellett fogant .és 6 hos terhes voltam vele amikor felszivodott..ugyhogy csak türelem.hátha nem jön meg..bár amikor cisztám volt már 2,5 hos terhes voltam a lányommal..addig menzisztem
2008. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mensi előtt is vastag, hiszen azért vastag, hogy biztosítsa a beágyazódást, ha nem történik meg akkor elvékonyodik és levállik. De kívánom neked hogy maradjon jó vastag, és furakodjon oda be a babókád! :)
2008. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!