Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhes lehetek?

Hány hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Utolsó menstruációm Január 18-án volt.

Ovuláció Február 4.

Következő menstruációmat Február 18-ára vártam.Tesztet 25-én csináltam ami azonnal kimutatta, hogy pozitív két erős csíkkal. Holnap reggel megyek nőgyógyászhoz, de szerintetek nem túl korai még? Émelygés, rosszullét egy hete van folyamatosan,egész nap.

Én arra is gondoltam a rosszullétek miatt és az erős pozitív teszt láttán, hogy a fogantatás lehet, hogy Januárban volt. január 4-én volt ovum,18-án megjött viszont a mensim. Fél éve szültem egyébként.



2021. febr. 28. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, ha már van időpontod, hogy megnyugodj. Látni nem biztos, hogy fog még bármit, de legalább megnyugszol, hogy megnézett egy orvos.

Viszont ha januárban fogant azt látnia kell már.

Az erős teszt és erős tünetek oka lehet akár iker terhesség is.

2021. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

holnap leszel 6 hetes mensi alapján. a doki majd korrigálja ha már tudja.

az erős teszt és erős tünetek nem feltétlenül jelentenek ikerterhességet sem. lehet csak szimplán érzékenyebb rá a kérdező.

2021. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 18-ra vártad és 25-én erős lett a teszt, az teljesen normális, hiszen egy hét késés után már valóban erős csíkosak a tesztek. Tehát semmi furcsa nincs a dologban :) 6 hetesen már nem korai menni, ha szerencséd van már szívhang is lesz, de minimum petezsák szikhólyaggal.


Jó egészséget!

2021. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Google-> terhességi kalkulátor...

Ha mar máshogy nem megy...

Doki kb nemsokat fog látni, még felesleges volt az időpont...

2021. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

6 hetes terhes leszel holnap. En az 5. hèttől túlélésre játszottam, az ágyból nem bírtam kikelni. A teszt erőssége semmit nem jelent.


( Én nem értem, ezt miért nem fogják fel az emberek. A teszt ha halvány, ha vastag sötét, akkor is csak annyit jelent, hogy terhes vagy. Se kevesebbet, se többet. Nekem egy het keses utan sem lett sotetebb, mint a mensi elott 2 nappal.)


Amugy engem 6+1 napra hívott be az orvos egy gyors egyeztetes alapjan, azt mondta a nagy átlagnak akkor már van szívhang, így is lett.

2021. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5!

Azért nem teljesen így van.... nekem fiammal nemvárt napján full erős csik volt.

Utána lett egy terhességem. Üres maradt a petezsák. Nemvárt napján pozitív volt, erősödött is, de nem olyan volt mint fiamnál.


Most ismét terhes vagyok, nemvart napján leugrott a 2.csík



Doki nekem azt mondta, ha halvány, ott valami nem biztos hogy jó. A hcg-t termeli a szervezet terhesen mindenképp, szóval egy normálisabb teszt elég durván ki kell hogy mutassa, nem csak halványan....

2021. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Az en szervezetemben annyi hcg volt, hogy szethanytam magam az 5 hettol kezdve, vervetel szerint is magas volt. 3 fele markas teszt ugyanannyira halvany volt. 10es is, 25os is.
2021. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat 6 hetes terhes vagyok.Köszönöm a válaszaitokat 😊
2021. márc. 1. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Micsoda meglepetes
2021. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem meglepetés,de a hideg kiráz az ilyen idióta besavanyodott nagyképű emberektől.Ez az oldal azért lett kitalálva,hogy kérdezzünk.Minek kommentelsz ide ha ennyire nem tetszik valami.Lapozz tovább.Illetve találj valami boldogságot az életedben,mert rohadt negatív ember lehetsz.Szép napot
2021. márc. 1. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!