Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ilyesmi hogyan lehetsèges?

Az ilyesmi hogyan lehetsèges?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, van egy gyereke, akinek az Apja ott hagyta őket, mikor megtudta, hogy terhes a lány...


Sajnos èn nem vagyok jártas a tèmában, ezèrt megkèrdezem...


Ebben a lánynak is lehet felelőssège? Lehetsèges az, hogy esetleg a csaj verte át a hapsit mondjuk úgy, hogy azt mondta neki szed tabit aztán mèg se szedte?


Hogyan lehet mèg teherbe esni? Egy fèrfi mièrt hagy ott egy terhes lányt?


Sajnos volt már egy őrült csajjal dolgom, ezèrt szeretnèm kizárni minden lehetősègèt az ismètlèsnek...


26/F



2021. márc. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor védekezz te. Ez a legbiztosabb.

Hogy a lánnyal mi történt, csak ő tudja. Lehet, hogy az exe is akarta, aztán mégiscsak megcsalta, lelépett, stb.

Primitívségnek tartom, hogy csak a nő tegye ki a szervezetét a hormongyógyszereknek, aztán sok évi szedés után, lehet, hogy végleg meddővé válik. Ha közben nem kap trombózist.

Védekezz.

2021. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, azt mindenkèppen, ha oda jut a dolog, főleg hogy èn nekem mèg nem volt dolgom ,,úgy" lánnyal...


De akkor is sántít a dolog, egyszerre szeretem ès rettegek a lánytól...

2021. márc. 1. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj de szerintem nem sok közöd van hozzá, hogy miért mentek szét, ki volt a felelős stb. Ezen felesleges agyalni. Nem is ismered ezek szerint, de már kombinálsz. Nem jó kezdés.


"Hogyan lehet mèg teherbe esni? Egy fèrfi mièrt hagy ott egy terhes lányt?"


Mondjuk védekezés mellett is besikerülhet. Vagy igen, lehet a férfi lesz*rta majd lesz valahogy a nő dolga... Az is lehet tervezték, aztán meggondolta magát. Ezt csak ők tudhatják.


Egyetértek az elsővel, védekezz megfelelően és akkor kizárhatod ennek a lehetőségét.

2021. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!