Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ilyesmi?

Lehetséges ilyesmi?

Figyelt kérdés

Most sokan hülyének néznek de nem érdekel, kíváncsi lennék olyan véleményére aki ért hozzá.

Tehát az a helyzet, hogy szerintem anyósom eljár valakihez és megátkoz vagy nem is tudom hogy mondják. Ahányszor csak eljön hozzánk valami történik. Máskor semmi gond. Legfőképpen amikor feltűnően kedves. Általában másnap jön elő, hogy nagyon ideges leszek de úgy hogy közben szinte nem is tudok magamról. Legutóbb a konyhában sörörtem le mindent a pultról és hasonlók. De máskor nincs ilyen gond. A gyerekkel sem tudok türelmes lenni tényleg mint aki nincs magánál olyankor. Elmentem már orvoshoz de semmi problémat nem talált egyik sem. Már tényleg csak erre tudok gondolni. Igazából ki is nézném belőle. Össze hozni hogy engem bolondnak nézzenek és vissza kapná a fiát meg nála lenne az unokája is...


2019. okt. 11. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem.Próbálj meg relaxálni
2019. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak beképzeled magadnak,anyira elhiszed hogy miatta van hogy azon idegeskedsz hogy elátkozott.
2019. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20%

Nincs olyan, téged csak egyszerűen idegesít az anyósod.

Vele ne törődj, és szedj magnéziumot meg B vitamin komplexet! Megnyugtatja az idegeidet.

2019. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az a baj. Szedek gyógyszert, nyugtatót is. Egyébként azért gondoltam erre mert volt hogy elszólta magát hogy jár egy ilyen valakihez (nem tudom pontosan hogy hívják)
2019. okt. 11. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiába jár ezek a dolgok hülyeségek. Nem létezik olyan hogy valakit elátkoznak nem kell aggódnod.
2019. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

A nyugtatok mellelhatasa lehet a depresszio is de agresszio is.

Es ha beleesik az ember még emelik is az adagot. Aztan jön a gyilkossag meg öngyilkossàg.

2019. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elátkozott volna az nem arra az időre szólna mikor átmegy, hanem tartós lenne így ez egyértelműen ki van zárva.


Nézd több oka lehet annak hogy nem bírod a jelenlétét és rossz dolgok történnek de ez nem lényeg most.


Magadba kellene nézned mert a viselkedésed csak rajtad múlik. Akármilyen harcot is nyomsz el belül, nézz szembe vele, békülj ki magaddal.

Van egy olyan buddhista mondás szerzetesek között hogy: "Aki mérges, az hülye".

Az india yogik is mondják.


Persze téged nem érdekelnek ezek az emberek, nem is kell hogy érdekeljenek, de ők mind nagyon fejlettek és megérdemlik a tiszteletet.


Így azt is érdemes átgondolni amit mondanak. Eleve, miért vagy ideges?

Nem bírod az anyósod? Őt tudod ignorálni, de ami belül van azt nem, szóval a gyökerét keresd meg a dolgoknak.


Tudsz nyugodt ember lenni, és tudsz jó apa lenni. A gyerekeidnek is jó példát mutatnál azzal, hogy jó irányba fejleszted magad.

2019. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a kérdező nőnemű


"Visszakapná a fiát meg az unokát"


Butaságokat írsz utolsó.

2019. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Két dologrol van itt szó csupán:

Utálod az anyósod. Annyira, hogy már paranoiás vagy rá. Másik meg, hogy a gyógyszered szar. Megoldás: menj normális orvoshoz, aki neked való gyógyszert ír, mert beteg vagy, az anyósoddal meg ne találkozz, ha ennyire nem bírod.

2019. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!