Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánik! 9 hetes terhes vagyok...

Pánik! 9 hetes terhes vagyok a vizeletem tele van baktériummal kaptam klion hüvelykúpot, de a tájokoztatón pedig az áll hogy 12 hetes kor alatt nem ájnlott . Használhatom? 0

Figyelt kérdés

Jövőhétre kaptam időpontot kenet diagnosztikára addig használjam a kliont ?

Én úgy hallotam ,hogy akinek húgyúti fertőzése az ég csíp ès 5 percenként jár wcre .Nekem semmi ilyesmi nincs .


2017. aug. 29. 12:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem a tájékoztató amolyan javallat. Ha neked azt írták fel, és azt mondták, hogy használd, akkor szerintem használd.
2017. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Az orvos tudta, hogy terhes vagy? Ennek tudatában írta fel? Akkor biztosan nem gond, ha használod.
2017. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze tudja,hogy terhes vagyok.
2017. aug. 29. 12:41
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Az orvosod azért írta fel,hogy a baktériumok ne vándoroljanak szépen fel a nyitott méhszájadon keresztül a babádhoz. Még mindig nem akarod használni?
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nyitott a mészáj !És mire fel ez a hangnem ?
2017. aug. 29. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én használnám, bízz a dokiban! Remélem gyorsan helyrejon és később nem lesz gond.
2017. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kezeletlen fertőzéssel többet ártasz! Bízz a dokidban és használd el!
2017. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Lehet,rosszul tudom,hogy a méhszáj 12. hé után záródik,akkor azért bocsánatot kérek. A hangnemért nem fofok,mer felül akarod bírálni az orvost,aki jót akar neked is meg a babádnak is. Vagy a tájékoztatóba nincs belwírva az is,hogy a gyógyszert "a kezelőorvos utasításainak megfelelően alkalmazza"? Nem az,hogy "mindegy,mit írt fel(gondolom,vényre kapható kúp)at orvosa,ne szedje". Vagy talán nőgyógyász vagy,és meg tudod ítélni,az orvost felülbírálva,hogy mi a teendő. Akkor tárgytalan a válaszom.
2017. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te inkabb abban bizol amit itt irnak es nem a saját orvosodban??? Akkor munek mentel el hozza....nem ertelek. Van orvos van gyógyszertár van védőnő. Te meg itt erdeklodsz a sok diplomas embertől a gyereked eletevel kiserletezve...gratulalok....
2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még 8hetes sem voltam mikor felirta a dokim! 100%ig megbízok benne és végig használtam a kúpot. A kisbabámnak semmi baja nem lett tőle! 19hk
2017. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!