Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » “Hat nap késéssel” tesztelhete...

“Hat nap késéssel” tesztelhetek már ?

Figyelt kérdés
Volt “köztes vérzésem” inkább barnázásnak mondanám. Minimálisat sötétebb utána de semmi élénk pirosság. Ez a ciklusom 23-24-25 napján volt , átlagosan 28-30 naposak a ciklusaim. Viszont rendes menstruációt nem tapasztaltam. Azóta is folyamatosan mindjárt megjön érzésem van, leszakad a derekam , hátam pedig sportolok rendszeresen és sosem fáj semmim. Ezen kívűl sokkalta többet eszek (olyat is amit eddig nem) és iszok folyadékot , nyilván attól is pisilok többet. Hogy őszinte legyek eddig eszembe sem jutott, hogy terhesség állhat fent amíg egy terhes barátnőmnek nem említettem ma , milyen fura ciklusom van így ő mondta csináljak tesztet mivel nála is így kezdődött. Vagy a “barnázás” miatt kilőve a dolog ? :) ( peteérésemkor együtt voltunk a párommal)
2021. márc. 3. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Persze! Ennyi késésnél már nagyon megbízható bármelyik teszt. De amúgy miért kell itt megkérdezni, hogy tesztelhetsz-e, kinek az engedélyét várod? Veszel tesztet, megcsinálod, ha negatív, és nem jön meg, pár nap múlva ismételsz, ha pedig nem jön meg, esetleg még egy ciklus kimarad, és továbbra is negatív, akkor irány az orvos.
2021. márc. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj

Kivancsi vagyok 😊

2021. márc. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
A közti vérzés, két ciklus közt van. Tehát neked a 14-15.napon lett volna. Ez a vérzés valami hormonális dolog lehetett. Azért drukkolok! Írj ha teszteltél!
2021. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32-33 naposak a ciklusaim és 27-28-29 napon volt rózsaszínes és barnás vérzésem kis mennyiségben. Nekem valószínűleg beágyazódás miatt volt, terhes vagyok. 29.napon pozitív is volt a teszt.
2021. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pénteken lesz rá lehetőségem, hogy teszteljek. Kíváncsi vagyok én is ! :)


Első kommentelő: sajnálom, hogy savanyú a szőlő. :)

Szimplán kíváncsi voltam járt e már így valaki, tapasztalat stb. Fölösleges pénzeket nem szívesen adok ki a kezeimből pl, tesztre. :)


Utolsó, ha hormonális probléma akkor dokihoz kellene mennem vele ? Milyen kezelést kaphatok rá? :)

2021. márc. 3. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2021. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia/sziasztok.

Hála istennek NEGATÍV azonban a vérzésem még mindig sehol... kezdek aggódni mi baj lehet. Csütörtökre kaptam időpontot orvoshoz.

2021. márc. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!